شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت سونی اعلام کرده که تصمیم دارد تا به خاطر همایت از اعتراض‌های آمریکا مراسم معرفی پلی استیشن 5 را به زمان دیگری موکول کند.

سونی قرار بود در روز پنجشنبه، 4 ژوئن از پلی استیشن 5 رونمایی کند. اما این شرکت در اکانت رسمی خود در توییتر و اینستاگرام اعلام کرده که معرفی این کنسول را به دلیل اعتراض‌های آمریکا به زمان دیگری موکول کرده است.

پیام سونی برای به تعویق انداختن تاریخ معرفی پلی استیشن 5 شامل این جمله می‌شود:

«برای مدت زمانی می‌خواهیم عقب بایستیم و اجازه دهیم تا صداهای مهم‌تری شنیده شود»

سونی تنها شرکتی نیست که با اعتراض‌ها در کشور آمریکا همراه شده است. تا پیش از این شرکت اپل نیز تصمیم به توقف فرایند کاری برخی از اپل استورهای خود کرده بود. علاوه بر این بسیاری از افراد فعال در شبکه‌های اجتماعی آمریکایی اعلام کرده‌اند که در امروز، دوم ژوئن، 13 خرداد 1399 هیچ محتوایی را در حساب‌های رسمی خود منتشر نمی‌کنند و صرفاً یک پست با پس زمینه مشکی را منتشر کرده بودند.

گوگل نیز همانند سونی اعلام کرده که فرایند معرفی اندروید 11 را به خاطر اعتراض‌های آمریکا به تعویق می‌اندازد.

شرکت‌های یاد شده ضمن حمایت از اعتراض‌های آمریکا اعلام کرده‌اند که از انجام هر گونه فعالیت خبرساز دیگری خودداری می‌کنند تا خبرگزاری‌ها اقدام به پوشش خبرهای مربوط به اتفاقات داخلی آمریکا کنند.

گفتنی است که شرکت سونی در حال حاضر هیچ تاریخ جدیدی را برای معرفی پلی استیشن 5 تعیین نکرده و معلوم نیست که زمان بعدی برای مشخص شدن اطلاعات بیشتر از کنسول نسل نهم این شرکت چه زمانی خواهد بود، با این حال به نظر می‌رسد که شرکت سونی تا زمان پایان اعتراض‌های آمریکا منتظر باقی بماند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...