سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی آپدیت آی او اس 13.5.1 را آماده عرضه کرده است و حالا مشخص شده است که در این به روز رسانی روش جیلبریک Unc0ver مسدود شده است.

تا پیش از این و مشخصاً در دو نسخه قبلی سیستم عامل آی او اس امکان جیلبریک از طریق Unc0ver وجود داشت. با این حال شرکت اپل با توسعه و عرضه آی او اس 13.5.1 این راه را بسته است و دستگاه‌هایی که این نسخه را دریافت می‌کنند دیگر امکان جیلبریک شدن را ندارند.

اپل با عرضه آی او اس 13.5 امکاناتی را برای محدود کردن جیلبریک شدن آیفون‌ها ارائه داده بود با این حال این روش به طور کامل امکان مسدود کردن راه‌های جیلبریک را نداشتند. شرکت اپل در توسعه آی او اس 13.5.1 این روش را به طور کامل غیرقابل استفاده کرده است و امکان جیلبریک را برای کاربران مسدود کرده است.

اپل سیاست بسیار ویژه‌ای برای جیلبریک کردن آیفون دارد. این شرکت به هیچ یک از دستگاه‌های جیلبریک شده خدمات نرم افزاری و سخت افزاری ارائه نمی‌دهد. علاوه بر این شرکت اپل در برخی از کشورهای جهان توسعه دهندگان روش‌های جیلبریک آیفون را تحت پیگرد قانونی قرار می‌دهد.

روش توسعه داده شده Unc0ver از یک آسیب پذیری در تراشه‌های سری A به کار رفته آیفون‌ها برای جیلبریک کردن این تلفن‌های هوشمند استفاده می‌کرد. اما حالا مشخص شده است که این روش به طور کامل مسدود شده است و کاربران دیگر امکان استفاده از آن را ندارند.

جیلبریک کردن آیفون با وجود ارائه قابلیت‌ها و آزادی‌های بیشتر برای نصب نرم افزارهای مختلف و توییک ها مشکلات بسیاری در روند کاربری دستگاه‌ها ایجاد می‌کند و به همین خاطر شرکت اپل محدودیت‌های ویژه‌ای را برای مسدود کردن این کار در نظر می‌گیرد و به صورت مداوم با آن مبارزه می‌کند. 


خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location