شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت اپل به تازگی از یک ابزار جدید برای تشخیص USB-C در سیستم عامل آیپد او اس رونمایی کرده است که به کاربران امکان تشخیص لوازم جانبی اورجینال را از محصولات متفرقه می‌دهد.

این ابزار به تمامی آیپدهای پرو مبتنی بر USB-C این امکان را می‌دهد تا شماره سریال دستگاه را به کاربران نشان دهند و از آن طریق مشخصات فنی این محصول را مورد بررسی و تست قرار دهند.

تا پیش از این شرکت اپل یک ابزار تشخیصی را برای کاربران آیپد پرو در نظر گرفته بود که از آن طریق تنها امکان تشخیص و بررسی ابزارهای مبتنی بر درگاه‌های لایتنینگ بود. تبدیل لایتنینگ به USB-C تا پیش از این از ابزار تشخیصی شرکت اپل پشتیبانی می‌کرد. این ابزار تشخیصی برای آیپدهای مبتنی بر درگاه لایتنینگ نیز ارائه شده بود که امکان تشخیص اصالت دستگاه‌های جانبی مبتنی بر لایتنینگ را به کاربران می‌داد.

اما حالا ابزار جدید توسعه یافته توسط شرکت اپل امکان تشخیص تمامی آیپد پروهای معرفی و عرضه شده از سال 2018 به بعد که مبتنی بر درگاه USB-C را دارد و کاربران می‌توانند سلامت و کارکرد صحیح ابزارهای جانبی خود را از طریق این محصول تشخیص دهند.

این ابزار برای تشخیص تمامی ابزارهای جانبی تولید شده اپل طراحی شده است که می‌تواند به صورت ویژه و منحصر به فرد امکان احراز اصالت دستگاه‌های مختلف را به کاربران ارائه می‌دهد.

محصولات جانبی اپل معمولاً با قیمت‌های بالایی در بازار فروخته می‌شوند و نسخه‌های تقلبی کابل‌های تبدیل آن‌ها در بازار زیاد هستند. همین مسئله باعث شده تا شرکت اپل به شرکت‌های تولید کننده محصولات با کیفیت استاندارد MFI را ارائه دهد. با این حال کاربران پیش از خرید یک محصول جانبی می‌توانند از طریق این ابزار تشخیصی اصالت آن را بررسی کنند و با اطمینان بیشتر از آن استفاده کنند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...