سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی فرایند فروش آیفون XR ریفربیشد را آغاز کرده است و این محصول را در وب سایت رسمی خود آماده عرضه کرده است.

در بخش فروش محصولات ریفربیشد در فروشگاه آنلاین رسمی اپل، آیفون XR ریفربیشد با 16 درصد قیمت ارزان‌تر نسبت به نسخه نو آماده عرضه شده که معادل 100 تا 120 دلار پایین‌تر از قیمت اصلی آن می‌شود. شرکت اپل این محصولات ریفربیشد اصلی را با قیمت ارزان‌تر و در دو نسخه 64 و 128 گیگابایت آماده عرضه کرده است.

لیست این محصولات به همراه قیمت فروش آن‌ها شامل موارد زیر می‌شود:

آیفون XR ریفربیشد با ظرفیت 64 گیگابایت: قیمت فروش 499 دلار – 100 دلار ارزان‌تر از قیمت اصلی

آیفون XR ریفربیشد با ظرفیت 128 گیگابایت: قیمت فروش 649 دلار – 150 دلار ارزان‌تر از قیمت اصلی

آیفون XR ریفربیشد با ظرفیت 256 گیگابایت: قیمت فروش 629 دلار – 120 دلار ارزان‌تر از قیمت اصلی – موجودی آن به اتمام رسیده است.

شرکت اپل به صورت معمول پس از عرضه نهایی محصولات خود، اقدام به فروش نسخه‌های ریفربیشد رسمی آن‌ها می‌کند. این محصولات ریفربیشد اصلی درروند تولید کارخانه با مشکلاتی ویژه مواجه بودند که از تست کنترل کیفیت کارخانه‌های اپل برای فروش و عرضه به بازار قبول نشده‌اند. بر این اساس شرکت اپل به صورت رسمی آن‌ها را عیب‌یابی و مشکل آن‌ها را برطرف کرده است و برای بار دیگر آماده عرضه در بخش فروشگاه آنلاین فروشگاه رسمی خود کرده است.

گفتنی است که این محصولات ریفربیشد رسمی شرکت اپل هستند و توسط خود این کمپانی مشکلات آن‌ها برطرف شده است. بر این اساس این محصولات با محصولات مشابه که با عنوان ریفربیشد (یا اصطلاح بازار: رفرش) به فروش می‌رسند متفاوت هستند. آیفون‌های ریفربیشد غیررسمی توسط تعمیرکاران تائید نشده اپل تعمیر می‌شوند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location