سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

 بررسی‌های انجام شده از طرف کاربران حاکی از آن است که مک او اس کاتالینا 10.15.5 دارای یک باگ در بخش ساخت پارتیشن‌های جدید با فایل سیستم APFS است که باعث می‌شود تا امکان ساخت پارتیشن‌های بکاپ و ابزارهای بوتیبل وجود نداشته باشد.

در پستی که روز چهارشنبه هفته گذشته Mike Bombich یکی از توسعه دهندگان مک او اس گذاشته، نشان داده که ساخت پارتیشن‌های بکاپ در نسخه‌های جدید مک او اس کاتالینا امکان پذیر نیست.

وی در ادامه توضیحات خود گفته که سیستم chflags() برای تنظیم SF_FIRMLINK در پارتیشن‌های APFS به درستی کار نمی‌کند و این مسئله باعث می‌شود تا یک کد ارور در زمان ساخت پارتیشن‌ها به کاربر نشان داده شود. به نظر می‌رسد که این باگ در فایل سیستم مک او اس کاتالینا ایجاد شده باشد که دردسرهای زیادی را برای کاربران این سیستم عامل ایجاد کرده است.

این مسئله باعث شده تا کاربران در زمان تصمیم به ساخت بکاپ های ایجاد شده از مک او اس کاتالینا با مشکلات زیادی مواجه شوند و امکان انجام چنین کاری را نداشته باشند. با وجود این مسئله، شرکت اپل هنوز به طور رسمی اطلاعاتی در مورد زمان برطرف کردن این باگ کاربردی ارائه نداده است و معلوم نیست که این مشکل کی برطرف می‌شود.

با این حال توسعه دهندگان اقدام به ارائه روش‌های پیچیده و غیر معمول برای دور زدن این مشکل ارائه داده‌اند. این روش‌ها البته از طرف ارائه دهندگان آن‌ها هیچ تضمینی در مورد پاک شدن یا حفظ اطلاعات کاربران ارائه نداده‌اند. با توجه به این مسئله توصیه می‌شود تا فعلاً از استفاده از این روش‌ها خودداری شود و فعلاً کاربران اقدام به ساخت پارتیشن‌های بکاپ در کاتالینا نکنند.

شرکت اپل احتمالاً در توسعه و عرضه آپدیت بعدی سیستم عامل مک او اس این مشکلات را به طور کامل برطرف می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location