سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت سونی اعلام کرده که تصمیمی برای تغییر استراتژی خود برای تولید بازی‌های انحصاری در پلی استیشن 5 ندارد و این کنسول نیز با عناوین و خاص خود آماده عرضه به بازار می‌شود.

جیم رایان مدیر بخش توسعه پلی استیشن در شرکت سونی در مصاحبه اخیر خود با Gameindustry.biz اعلام کرده که قرار است به زودی بازی‌ها و عناوینی جدیدی آماده معرفی و عرضه شوند که فقط به صورت انحصاری برای سخت افزار پلی استیشن 5 قابل اجرا شدن هستند. این مسئله نشان دهنده آن است که بسیاری از بازی‌های پلی استیشن 5 قابل اجرا در پلی استیشن 4 و کنسول‌های دیگر نیست.

سونی تا پیش از این نیز همین سیاست را برای پلی استیشن 4 دنبال می‌کرد که باعث شده بود تا کاربران پلی استیشن 3 برای اجرای بازی‌های جدیدتر مجبور به ارتقای کنسول خود نیز باشند.

شرکت سونی تصمیم دارد تا این سیاست تجاری را در تولید و عرضه پلی استیشن 5 نیز ادامه دهد و این شرکت تلاشی برای عرضه هم‌زمان بسیاری از بازی‌ها به صورت هم‌زمان برای پلی استیشن 4 و 5 نمی‌کند.

وی در این مصاحبه هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ دقیق معرفی پلی استیشن 5 ارائه نداد. با این حال شایعات منتشر شده هفته گذشته حاکی از آن هستند که سونی تا جمعه هفته جاری رویدادی برگزار می‌کند و طی آن اقدام به معرفی پلی استیشن 5 خواهد کرد.

پلی استیشن 5 حتی در صورت معرفی در هفته جاری قرار است در فصل تعطیلات پایان سال 2020 میلادی آماده عرضه به بازار شود و کاربران امکان خرید آن را زودتر از زمان تعیین شده از طرف سونی نخواهند داشت. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location