سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی با چالش بزرگی بر سر تأمین قطعات نمایشگر LCD در آیپدها مواجه شده است که باعث شده تا این شرکت از تأمین کنندگان خود تولید فوری محصولات جدید را درخواست کند.

بر اساس گزارش وب سایت Business Korea شرکت اپل درخواستی مبنی بر تولید انبوه و سریع نمایشگر LCD مناسب برای آیپدها را به شرکت ال جی فرستاده است. اپل درخواست کرده تا این قطعات با سرعت بسیار زیادی تولید شوند و ال جی باید تا اوایل ماه ژوئن این محصولات را به شرکت اپل تحویل دهد.

اپل به دلیل شیوع کرونا و افزایش سطح قرنطینه شهرها در کشورهای مختلف با کمبود قطعات مختلف محصولات خود مواجه شده است. این مسئله باعث شد تا در مدت زمانی قابل توجه تولید بسیاری از محصولات متوقف شود که در نهایت موجودی انبار فروشگاه‌ها از طرف کاربران به اتمام رسید. حال مشخص شده است که شرکت اپل تصمیم دارد تا در ضرب‌الاجلی نزدیک موجودی جدیدی از محصولات را به بازار تزریق کند.

شیوع کرونا باعث شد تا موجودی بسیاری از فروشگاه‌ها تمام شود. در اوایل ماه فوریه سال 2020 میلادی خبرگزاری بلومبرگ ادعا کرد که آیپد پرو نسل 3 با ظرفیت 512 گیگابایت در هیچ یک از فروشگاه‌های شهر نیویورک قابل خریداری نیست و موجودی این محصول در شهر بزرگی مثل نیویورک به اتمام رسیده است.

گزارش‌های مشابه دیگر نیز در طول چند ماه گذشته از مناطق مختلف برای محصولات دیگر نیز منتشر شده است که نشان می‌دهد که شرکت اپل با کمبود موجودی برخی از محصولات مواجه شده است. با توجه به این موضوع شرکت اپل درخواست تولید انبوه بسیاری از قطعات و محصولات خود را در مدت زمانی کوتاه داده است و به زودی محصولات جدیدی را به بازار تزریق می‌کند.

در این میان، شرکت اپل از ماه آینده میلادی تصمیم به بازگشایی بسیاری از اپل اسطوره‌ای خود دارد که همین مسئله باعث می‌شود تا شرکت اپل نیاز به موجودی بیشتری از محصولات خود داشته باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location