شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

پلی استیشن 5 هنوز از طرف سونی به صورت رسمی معرفی نشده است و حالا شایعاتی منتشر شده که نشان دهنده تصمیم شرکت سونی برای معرفی این کنسول جدید در روز پنج ژوئن هستند.

بر اساس این شایعات شرکت سونی تصمیم دارد تا در جمعه هفته آینده از پلی استیشن 5 به صورت رسمی رونمایی کند و این محصول آماده معرفی و ارائه اطلاعات دقیق‌تر در مورد طراحی سخت افزاری و موارد دیگر می‌شود.

این گزارش توسط خبرگزاری بلومبرگ منتشر شده است که نشان دهنده آن است که شرکت سونی تصمیم دارد تا هفته آینده از نسل جدید کنسول‌های خود رونمایی کند. خبرگزاری VentureBeat نیز اطلاعاتی مشابه در مورد تاریخ رونمایی از این کنسول ارائه داده است. با این حال هنوز شرکت سونی این شایعات را تایید نکرده است.

سونی تا به امروز اطلاعات زیادی در مورد پلی استیشن 5 ارائه داده است. این شرکت نام این کنسول، مشخصات سخت افزاری و البته ظاهر کنترل این کنسول نسل نهمی را منتشر کرده است با این حال هنوز خود کنسول به صورت رسمی معرفی نشده است و اطلاعات بیشتری از آن در دست نیست.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از طرف شرکت سونی، پلی استیشن 5 مجهز به سیستم ذخیره سازی پر سرعت اس اس دی است و از آن طریق می‌تواند با سرعت بیشتری بازی‌ها را نصب کند و آن‌ها را به صورت بهینه‌تر اجرا کند.

با وجود انتشار این اطلاعات باید منتظر بود و دید که شرکت سونی در روز جمعه هفته آینده از چه محصولی رونمایی می‌کند و چه طراحی دقیقی برای آن در نظر گرفته است. یکی از مواردی که هنوز در میان تحلیلگران و طرفداران مورد بحث است، ظاهر پلی استیشن 5 بوده که بسیاری از طراحان تصاویر مفهومی مختلفی از آن را منتشر کرده‌اند. با این حال باید منتظر بود و دید که جمعه این محصول معرفی می‌شود یا سونی زمانی دیگری را برای آن در نظر گرفته است. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...