شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل پس از آماده سازی و عرضه آی او اس 13.5 اقدام به خارج کردن آی او اس 13.4.1 از چرخه آپدیت‌های عرضه شده از سیستم‌های به روز رسانی خود کرده است.

آی او اس 13.4.1 اقدام به رفع مشکلات مربوط به فیس تایم کرده بود. اما از هفته گذشته مشخص شد که این نسخه دارای یک باگ کاربردی است که باعث می‌شود تا کاربران امکان اجرای بسیاری از اپلیکیشن‌های کاربردی را نداشته باشند. این مسئله باعث شد تا شرکت اپل اقدام به عرضه آپدیت‌های نرم افزاریبرای بسیاری از اپلیکیشن‌های ارائه شده در اپ استور کرد.

اما حالا شرکت اپل اقدام به عرضه آی او اس 13.5 برای کاربران کرده است که با این مشکل مواجه نیست و کاربران دیگر با چالش‌های مربوط به اجرای اپلیکیشن‌های نصب شده در آیفون و آیپد مواجه نیستند. همین مسئله باعث شده تا آپدیت 13.4.1 این سیستم عامل به طور کامل از چرخه به روز رسانی‌ها حذف شود.

یکی دیگر از دلایل مسدود سازی داون گرید به آی او اس 13.4.1 امکان جیلبریک کردن آن بود که یکشنبه هفته جاری به کاربران ارائه شد. شرکت اپل با عرضه این نسخه جدید امکاناتی جدید برای محدود کردن جیلبریک در نظر گرفته است اما هنوز به طور کامل نتوانسته جلوی انجام این کار توسط کاربران را بگیرد.

این مسئله به معنای آن است که کاربرانی که به آی او اس 13.5 مهاجرت کرده‌اند دیگر امکان داون گرید سیستم عامل را نداشته و فعلاً می‌توانند از همین نسخه استفاده کنند. شرکت اپل معمولاً از طریق به روز رسانی و مسدود کردن فریم ویر اقدام به حذف نسخه‌های پیشین از دستگاه‌ها می‌کند تا کاربران حتی از طریق نرم افزارهایی مثل آیتونز نیز امکان بازگشت به نسخه‌های پیشین را نداشته باشند.

با توجه به این مسئله به نظر می‌رسد که آی او اس 13.5 آخرین زیر شاخه از آپدیت‌های آی او اس 13 باشد و شرکت اپل پس از آن اقدام به رونمایی و عرضه آی او اس 14 به کاربران خواهد گرد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...