شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت اپل به تازگی یک استارت آپ فعال در زمینه هوش مصنوعی را به نام Inductiv تصاحب کرده است. اپل تصمیم دارد تا طی این تصاحب، از یافته‌های این شرکت برای توسعه هوش مصنوعی سیری استفاده کند.

بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ، شرکت اپل این استارت آپ را به منظور بهینه سازی ابزارهای توسعه داده شده توسط سیری خریداری کرده است. اپل تصاحب این شرکت را با انتشار بیانیه‌ای از منابع رسمی تایید کرده است و اعلام کرده که این شرکت کمپانی‌های توسعه دهنده فناوری را به صورت مداوم خریداری می‌کند تا از فناوری‌های آن‌ها استفاده کند. اپل با وجود انتشار این بیانیه هیچ اطلاعاتی در مورد هدف یا برنامه خود برای استفاده از فناوری‌های Inductiv ارائه نداده است؛ با این حال گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل احتمالاً از این کمپانی برای بهبود روند کارکرد دستیار دیجیتالی سیری استفاده می‌کند.

بلومبرگ اعلام کرده که تمامی اعضای تیم کاری Inductiv از همین حالا به بخش توسعه و ساخت ابزارهای جدید سیری انتقال پیدا کرده‌اند و در حال بهبود سیستم یادگیری ماشینی و مدیریت داده‌های این محصولات هستند. این خبرگزاری همچنین اعلام کرده که سیری از طریق فناوری‌های ارائه شده توسط این استارت آپ می‌تواند بسیاری از کارها نظیر مدیریت ابزارهای هوشمند سازی خانه را به صورت خودکار در اختیار بگیرد.

Inductiv تا پیش از تصاحب توسط شرکت اپل روی توسعه ابزارهای هوشمند مصنوعی مبتنی بر یادگیری ماشینی کار می‌کرد که باعث می‌شد تا ماشین‌ها به صورت خودکار وظایفی را انجام دهد.

شرکت اپل از سال 2017 میلادی تغییرات عمده‌ای را در تیم توسعه هوش مصنوعی خود اعمال کرد تا از آن طریق بتواند امکانات ویژه‌ای را به کاربران ارائه دهد. این شرکت تا به امروز بسیاری از استارت آپ های فعال در زمینه توسعه هوش مصنوعی را تصاحب کرده است تا از آن طریق بتواند امکانات ارائه شده در سیری را بهینه سازی و افزایش دهد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...