شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 شرکت سونی هنوز در روزهای پایانی ماه مه اقدام به معرفی بازی‌های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس برای کاربران در ژوئن 2020 میلادی کرده نکرده با این حال مشخص شده که Call Of Duty: WWII برای یک ماه در پلی استیشن پلاس رایگان شده است.

سونی هنوز به طور کامل بازی‌های ارائه شده در پلی استیشن پلاس را معرفی نکرده است. بر این اساس مشخص نیست که بازی های دیگر ارائه شده برای پلی استیشن 4 در ژوئن 2020 چیست. با این حال بخش پشتیبانی پلی استیشن پلاس تایید کرده‌اند که Call Of Duty: WWII از روزهای ابتدای ژوئن 2020 میلادی قرار است به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گیرد.

این بازی از امروز رایگان شده و احتمالاً تا روز دوم ژوئن به صورت رایگان قابل اجرا در کنسول‌های پلی استیشن 4 خواهد بود. شرکت سونی قرار است بازی های دیگر را نیز آماده عرضه به صورت رایگان برای کاربران پلی استیشن 4 کند. علاوه بر این، کاربران کنسول‌های پلی استیشن 3 نیز امکان دانلود بازی‌های رایگان جدید را خواهند داشت.

گفتنی است که این بازی‌های جدید هنوز به صورت رسمی از طرف سونی مشخص نشده‌اند. علاوه بر این، عرضه Call Of Duty: WWII نیز از طرف سونی تایید نشده است و معلوم نیست که این شایعه به طور دقیق صحت داشته باشد. با این حال قرار است تا ساعات آینده یعنی پیش از پایان یافتن روز 26 ماه مه این بازی رایگان شده و تا روز 2 ژوئن به صورت رایگان آماده عرضه به کاربران شود. گفتنی است که Call Of Duty: WWII فقط به مدت کمتر از هفته رایگان خواهد بود و سونی پس‌ازآن بازی‌های رایگان جدیدی را برای ژوئن 2020 معرفی و آماده عرضه می‌کند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...