سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی بسیاری از اپلیکیشن‌های ارائه شده در اپ استور را آپدیت کرده است تا باگ جدیدی که در سیستم عامل آی او اس 13.4.1 ایجاد شده را برطرف کند.

هفته گذشته تعداد زیادی از کاربرانی که آی او اس 13.4 به بعد را دانلود کرده بودند در اجرای اپلیکیشن‌ها با یک ارور خاص مواجه می‌شدند که در بخشی از آن نوشته بود This App is No Longer Shared و این مسئله باعث می‌شد تا کاربران به‌صورت عادی امکان استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف را نداشته باشند.

این ارور بیشتر در اپلیکیشن پر استفاده تر ایجاد شده بود که واتساپ، نتفلیکس، اسپاتیفای و بسیاری از نرم افزارهای شبکه اجتماعی و پیام رسان‌های دیگر نیز مشمول آن می‌شدند. کاربرانی که با این باگ مواجه شده بودند از زمان پیدایش آن تا چند روز پیش امکان اجرای اپلیکیشن‌های متأثر از این باگ را نداشتند. اما حالا شرکت اپل با ارائه آپدیت‌های نرم افزاری این مشکل را برطرف کرده است.

کاربرانی که با این مشکل مواجه شده‌اند، پس از دانلود و نصب آپدیت‌های جدید ارائه شده در اپ استور برای اپلیکیشن‌های مختلف می‌توانند به‌صورت بهینه و کاربردی اقدام به استفاده از نرم افزارهای خود کنند.

تا پیش از این برخی از منابع خبری و تحلیلی ادعا کرده بودند که پاک کردن کامل و نصب دوباره اپلیکیشن‌ها باعث رفع این مشکل برای کاربران می‌شود. با این حال انجام چنین کاری برای نرم افزارهای کاربردی حیاتی که اطلاعات ویژه‌ای در آن‌ها قرار گرفته است و امکان بکاپ گرفتن آن‌ها از بیرون اپلیکیشن فراهم نبود، قابل اجرا نبود و کاربران نیز تمایلی به انجام چنین کاری نداشتند.

با این حال شرکت اپل از چهل و هشت ساعت پیش با ارائه تدریجی آپدیت‌های اپلیکیشن‌ها این مشکل را برطرف کرده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location