سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 گزارش‌های منتشر شده از طرف کاربران آیفون و آیپد حاکی از آن است که یک باگ جدید در سیستم‌عامل این محصولات پیدا شده است که از اجرای اپلیکیشن‌ها به صورت درست و کاربردی جلوگیری می‌کند.

بر اساس این اطلاعات، کاربران در زمان اجرای اپلیکیشن‌ها در آیفون و آیپد با پیامی مبنی بر This app is no longer shared with you, to use it, you must buy it from the app store مواجه می‌شوند. این پیام که به نظر می‌رسد یک نوع باگ باشد، به کاربران هشدار می‌دهد تا از طریق اپ استور اقدام به خرید اپلیکیشن یاد شده کنند.

بسیاری از کاربرانی که نسخه‌های جدید سیستم‌عامل آی او اس را دانلود و نصب‌ کرده‌اند این مسئله را تائید کرده‌اند. بر این اساس کاربران امکان اجرای اپلیکیشن‌هایی که از اپ استور دانلود شده‌اند را ندارند.

این باگ به طور مشخص در آی او اس 13.4.1 و آی او اس 13.5 و آیپد او اس های مشابه همین نسخه‌ها ایجاد شده است و تعداد زیادی از کاربران گزارش وجود این مشکل را در طول چند روز گذشته از طریق شبکه‌های اجتماعی مختلف نظیر Reddit و توییتر را داده‌اند.

کاربران اعلام کرده‌اند که این مشکل برای بسیاری از اپلیکیشن‌های پراستفاده ایجاد شده است. این اپلیکیشن‌های پراستفاده شامل اپلیکیشن‌های رسمی واتساپ، توییتر، فیس بوک، تیک تاک، LastPass و دیگر اپلیکیشن‌های کاربردی و ضروری می‌شوند.

اپل هنوز به صورت رسمی هیچ واکنشی به این مشکل نداده است. با این حال مشخص شده است که کاربران با پاک کردن کامل اپلیکیشن و نصب دوباره آن به احتمال زیاد امکان استفاده دوباره از اپلیکیشن یاد شده را دارند. گفتنی است که پاک کردن و نصب دوباره اپلیکیشن ممکن است باعث شود تا تمامی اطلاعات آن پاک شده و کاربران باید دوباره اطلاعات اکانت خود را وارد کنند. این مسئله برای اپلیکیشن‌هایی نظیر واتساپ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و کاربران در صورت بروز این مشکل باید مراقبت بیشتری از اطلاعات خود و تهیه بکاپ از آن داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location