سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت الکترونیک آرتس تصمیم دارد تا سورس کد دو زیر مجموعه از بازی‌های Command and Conquer را به صورت عمومی آزاد کند و آن‌ها را به تمامی افراد ارائه دهد.

این دو بازی شامل Command and Conquer: Tiberian Dawn و Command and Conquer: Red Alert می‌شوند که قرار است از مجموعه این بازی‌های استراتژیک به صورت آزادانه آماده عرضه به کاربران شوند.

کاربران و توسعه دهندگان می‌توانند این سورس کدها را برای تغییرات اعمال شده در بازی‌ها دریافت کرده و نسخه شخصی سازی شده خود را از طریق آن درست کنند. این مسئله باعث می‌شود تا نسخه‌های بعدی این دو بازی استراتژیک از طرف توسعه دهندگان متفرقه آماده عرضه شود و کاربران بتوانند به این بازی‌ها دسترسی داشته باشند.

اطلاعات مربوط به عرضه شدن این بازی‌ها به صورت آزاد در وبلاگ رسمی این بازی‌ها مشخص شده است و الکترونیک آرتس اعلام کرده که با این کار تصمیم دارد تا تمایل کاربران به اجرای این دو بازی را افزایش دهد.

دو بازی یاد شده از سری Command and Conquer شامل کلاسیک‌ترین و قدیمی‌ترین بازی‌های استراتژیک می‌شوند که بسیاری از کاربران در سال‌های گذشته طرفدار آن بوده‌اند.

با توجه به این موضوع در آینده نزدیک نسخه‌های مود و شخصی سازی شده این بازی به همراه نقشه‌های جدید نیز آماده عرضه به تمامی کاربران خواهند شد و کاربران می‌توانند به صورت مستقیم آن‌ها را از سرورهای ارائه شده توسط توسعه دهندگان دریافت کنند و از آن‌ها برای کارهای مختلف استفاده کنند.

گفتنی است که نسخه اورجینال این بازی‌ها از همین حالا در سرویس استیم آماده عرضه شده است و کاربران برای دسترسی به آن می‌توانند اقدام به خرید گیفت کارت استیم والت کرده و پس از آن اقدام به دانلود و نصب بازی‌های یاد شده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location