سبد خرید خالی‌ست.
چرا در تبلیغات اپل زمان ۹:۴۱ بر روی محصولات آن وجود دارد؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

همیشه برای هرچیزی در اپل دلیل وجود دارد. و این حتی شامل صفحه های نمایش دستگاهها در تبلیغات تجاری می باشد. همیشه بر روی آن ها زمان ۹:۴۲ تنظیم شده است. می توان این موضوع را در تبلیغات مختلف تجاری و همچنین بر روی وب سایت اپل مشاهده کرد. توضیح آن بسیار ساده است. این همان ساعت صبح روزی است که استیو جابز اولین نسخه ی آیفون را در سال ۲۰۰۷ انتشار داد . او در نطق اصلی خود بعد از ۴۲ دقیقه گفت : امروز اپل تلفن را اختراع می کند. و در تصویر آیفون به نمایش گذاشته شده زمان ۹:۴۲ را نشان میداد. 

اما در سال ۲۰۱۰ این موضوع تغییر کرد و با رونمایی از آیپد زمان متفاوتی بر روی صفحه نمایش ظاهر شد: ۹:۴۱، زمانی که از آن لحظه به بعد بر روی تبلیغات بر روی صفحه نمایش محصولات اپل وجود دارد. 

اما چرا این زمان در سال ۲۰۱۰ تغییر کرد؟

Scott Forestall مدیر عامل سابق بخش نرم افزاری اپل اینگونه توضیح می دهد: 

ما نطق اصلی را برای رونمایی آیپد حدود ۴۰ دقیقه پیش بینی کردیم. زمانی که تصویر محصول بر روی صفحه نمایش ظاهر می گردد. می خواستیم زمان آن با زمان تماشاگران تطبیق داشته باشد. اما می دانستیم که نمی توانیم دقیقا به راس ۴۰ دقیقه دست پیدا کنیم.

هنگامیکه آیفون رونمایی شد، ساعت دقیقا ۹:۴۲ بود. آن ها خیلی دقیق بودند. در واقع استیو جابز دقیقا آیفون را راس ساعت ۹:۴۲ رونمایی کرد. 

اما بعدا آیپد بدون هیچ دلیلی در ساعت ۹:۴۱ رونمایی شد و زمان آن جایگزین زمان قبلی بر روی تبلیغات صفحه نمایش های محصولات اپل شد.

آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 4,299,000 تومان-200,000 تومان تخفیف ویژه 4,099,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,699,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location