سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل به تازگی واچ او اس 6.2.5 را برای کاربران اپل واچ آماده عرضه کرده است که از طریق آن قابلیت ECG برای عربستان آزاد شده است.

این نسخه هشتمین آپدیتی است که شرکت اپل به عنوان زیر شاخه واچ او اس 6 آماده عرضه می‌کند که حالا به صورت عمومی در اختیار تمامی کاربران قرار گرفته است.

در این به روز رسانی مشکلات مربوط به فیس تایم برطرف شده است و کاربرانی که برای برقراری تماس‌های فیس تایم از طریق اپل واچ در واچ او اس 6.2.1 مشکل داشتند، دیگر با مشکلات یاد شده مواجه نخواهند بود.

علاوه بر این، کاربران اپل واچ می‌توانند واچ فیس های همیشگی اپل واچ را با ظاهر و طراحی جدید در این نسخه جدید پیدا کنند که با برخی از بندهای خاص اپل واچ سازگاری کامل داد.

اپل همچنین در این نسخه قابلیت ECG را برای کاربران در کشور عربستان نیز آماده عرضه کرده است. پس از دانلود و نصب این نسخه، اپل واچ‌هایی که با پارت نامبر عربستان آماده عرضه شده‌اند و به آیفون‌های دارای پارت نامبر مشابه متصل هستند می‌توانند از قابلیت ECG استفاده کنند. گفتنی است که برای استفاده از این قابلیت کاربران باید به شبکه‌های ارائه دهنده سیم کارت در عربستان متصل باشند، در غیر این صورت کاربران امکان استفاده از ECG را نخواهند داشت.

تا پیش از این شرکت اپل اعلام کرده بود که قابلیت ECG فقط برای کشورهایی عرضه می‌شود که این شرکت مجوزهای لازم را از سازمان‌های بهداشت دولتی آن‌ها دریافت کرده باشد. بر این اساس به نظر می‌رسد که شرکت اپل در حال حاضر مجوزهای عرضه این قابلیت در عربستان را دریافت کرده که اقدام به عرضه این قابلیت به کاربران این کشور کرده است.

واچ او اس 6.2.5 از همین حالا آماده دانلود و نصب روی ساعت‌های هوشمند اپل واچ است و کاربران می‌توانند از طریق اتصال ساعت هوشمند خود به آیفون آن را دریافت کنند. گفتنی است که شرکت اپل احتمالاً پس از این نسخه واچ او اس 7 را آماده عرضه کند و نسخه 6.2.5 آخرین زیر شاخه از واچ او اس 6 باشد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location