سبد خرید خالی‌ست.
NIC

شرکت سونی به تازگی اعلام کرده که سرویس PlayStation Now در حال حاضر نزدیک به 2.2 میلیون نفر کاربر و مشترک دارد که امکان دسترسی به بازی‌ها را از طریق پردازش ابری در اختیار دارند.

سونی همچنین اعلام کرده که سرویس پلی استیشن پلاس رشد قابل توجهی داشته و حالا بیش از 41.5 میلیون نفر در آن عضو هستند. این میزان در پایان ماه مارس سال 2020 میلادی 5 میلیون نفر رشد داشته است و حالا پلی استیشن پلاس یکی از سرویس‌های اصلی سونی برای ارائه بازی‌ها به حساب میاید که به کاربران امکانات ویژه‌ای را برای اجرای بازی‌ها در کنسول‌های پلی استیشن ارائه می‌دهد.

کاربران PlayStation Now در طول یک سال گذشته دو برابر شده‌اند و شرکت سونی بیش از یک میلیون کاربر جدید را برای تست قابلیت‌های سیستم پردازش ابری خود در طول یک سال گذشته جذب کرده است. این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد تا از طریق پردازش ابری امکان تبدیل کنسول به سرورها را داشته باشند و بازی‌ها را در دستگاه‌های دیگر اجرا کنند.

این سرویس با قیمت 9.99 دلار به صورت ماهانه یا با قیمت 59.99 دلار به صورت سالانه آماده عرضه به کاربران شده است. سونی این قابلیت را نزدیک به 5 سال پیش رونمایی کرد؛ اما رشد آن بسیار کند و آرام بوده و در طول این سال‌ها شرکت سونی توجه زیادی به آن نکرده بود.

این در حالی است که رقیب اصلی PlayStation Now در اکوسیستم مایکروسافت با عنوان Xbox Game Pass امکانات ویژه و بهینه‌تری را برای اجرای بازی‌ها به کاربران ارائه داده و در حال حاضر نزدیک به 10 میلیون مشترک فعال به صورت ماهانه دارد. جالب اینجا است که سرویس Xbox Game Pass در سال 2017 آماده عرضه شده و از آن زمان تاکنون امکانات بسیار بیشتری را به کاربران ارائه داده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location