سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

سامانه همتا به تازگی امکان بازیابی اطلاعات سیم‌کارت واگذار شده را به کاربران ارائه داده است.

با توجه به طرح رجیستری، تمامی تلفن‌های همراه به شماره‌ای رجیستر می‌شوند که در آن‌ها قرار داده شده است. با توجه به این موضوع مالکیت یک گوشی تلفن همراه بر اساس سیم کارتی که به مالکیت کاربر است تنظیم می‌شود. این در حالی است که در بسیاری از اوقات کاربران سیم کارت خود را واگذار می‌کنند یا به دلیل عدم استفاده طولانی مدت با مشکلات مربوط به سلب مالکیت سیم کارت مواجه می‌شوند.

در این میان، سامانه همتا امکاناتی ویژه را در نظر گرفته است که از آن طریق کاربران بتوانند در صورت واگذار کردن سیم کارت‌های خود، اقدام به بازیابی اطلاعات تلفن همراه ثبت شده خود کنند. تا پیش از این فرایند انجام شده در این پروسه تا حدودی طولانی بود و کاربران مجبور بودند تا از طریق تماس تلفنی و تشکیل پرونده اقدام به بازیابی اطلاعات سیم کارت خود کنند. اما حالا سامانه همتا امکاناتی جدید را برای کاربران در نظر گرفته است:

کاربرانی که با کد ملی خود در سامانه همتا ثبت نام نکرده باشند می‌توانند از طریق بخش آموزش بازیابی اطلاعات سیم کارت در سامانه همتا راه کارهای لازم را برای مدیریت و انتقال مالکیت تلفن‌های همراه خود را انجام دهند.

سامانه همتا در توضیحات این کارتابل جدید اطلاعات زیر را ارائه داده است: 

در صورتی که قبلاً در سایت همتا ثبت نکرده باشید (کارتابل کد ملی تشکیل نداده باشید) و سیم‌کارت شما منقضی شده باشد یا مالکیت آن را به شخص دیگری واگذار کرده باشید، اطلاعات دستگاه‌های شما از کارتابل سیم‌کارت منقضی یا واگذار شده در همتا حذف می‌شود ولی شما می‌توانید این اطلاعات را برای سیم‌کارت‌های دیگر خود بازیابی کنید.

برای این کار لازم است شناسه (IMEI) دستگاه یا دستگاه‌های خود و شماره سیم‌کارت منقضی یا واگذار شده را داشته باشید.

سامانه همتا

گفتنی است که در این سامانه برای کارتابل با 2 سیم کارت یا بیشتر نیازی به بازیابی اطلاعات نیست و کاربران می‌توانند از طریق کد ملی اقدام به بازیابی اطلاعات خود کنند.

 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location