سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-2

شرکت اپیک گیم به تازگی فروش ویژه‌ای را برای مدت زمان یک ماه راه اندازی کرده است و طی آن تعداد زیادی از بازی‌ها را با قیمت‌های استثنایی آماده عرضه کرده است. برخی از بازی‌های ارائه شده در این سرویس نزدیک به ۷۵ درصد تخفیف خورده‌اند.

این فروش ویژه در حال حاضر فقط برای کاربران آمریکایی سرویس اپیک گیم آماده عرضه شده است. بنابراین کاربرانی که تمایل به اجرا و استفاده از این تخفیف‌های ویژه دارند باید اکانت و آی‌پی دستگاه خود را به آمریکا تغییر دهند تا بتوانند بازی‌ها را با تخفیف‌های ویژه دریافت کنند.

این تخفیف ویژه از ۱۴ ماه مه آغاز شده تا قرار است تا ۱۱ ژوئن نیز ادامه داشته باشد. بر این اساس کاربران می‌توانند تا مدت زمان یاد شده در این فروش ویژه شرکت کنند و بازی‌های مورد نظر خود را خریداری کنند.

گفتنی است که رایگان شدن بازی GTA V نیز در حقیقت بخشی از این فروش ویژه و استثنایی است. کاربران می‌توانند در این فروش ویژه بسیاری از بازی‌ها Red Dead Redemption 2 و Borederlands 3 را با قیمت‌های کاملاً استثنایی خریداری کنند.

ا\یک گیم در تلاش است تا در این فروش ویژه بسیاری از بازی‌های پرطرفدار را آماده عرضه کند. بر این اساس بازی‌هایی نظیر فارکرای ۵ و ‌Assassin's Creed Origins نیز در این فروش ویژه با ۷۵ درصد قیمت ارزان‌تر آماده عرضه شده‌اند.

گفتنی است که این فروش ویژه با عنوان Mega Sale در وب سایت و نرم افزار رسمی اپیک گیم قابل شناسایی است و کاربران می‌توانند در آن تخفیف‌های ارائه شده برای بازی‌های مختلف را مشاهده کنند.

بر این اساس به کاربران پیشنهاد می‌شود تا هر چه سریع‌تر و بدون اینکه فرصت را از دست بدهند اقدام به دانلود و نصب بازی‌های مورد علاقه خود در سرویس اپیک گیم کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location