سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل تصمیم دارد تا فروشگاه‌های فیزیکی خود در سراسر جهان را به صورت تدریجی بازگشایی کند و حالا مشخص شده که این بازگشایی با دستورالعمل‌های ویژه اجرا خواهد شد.

Deidre O'Brien سرپرست بخش منابع انسانی شرکت اپل به تازگی یک نامه‌ای را منتشر کرده است و طی آن اعلام کرده که بیش از ۱۰۰ فروشگاه فیزیکی به صورت تدریجی در روزهای آینده بازگشایی می‌شوند.

در این نامه به این مسئله اشاره شده است که شرکت اپل تصمیم دارد تا با دستورالعمل‌هایی ویژه این فروشگاه‌ها را بازگشایی کند. بر أساس این دستورالعمل‌هاتمامی کارکنان باید در زمان حضور در اپل استورها از پوشش‌های صورت استفاده کنند و مشتریان نیز پیش از ورود به این فروشگاه‌ها باید مجهز به ابزارهای محافظتی شوند.

طی این دستورالعمل تمامی اپل استورهای بازگشایی شده موظف شده‌اند تا در زمان فعالیت خود در بخش ورودی به مشتریان ابزارهای محافظتی برای پوشش صورت را ارائه دهند. همچنین تمامی افراد پیش از ورود به اپل استورها، شامل مشتریان و کارکنان باید تست دمای بدن و تب بدهند و مشخص شود که آیا به بیماری‌های مشابه با کووید ۱۹ مبتلا هستند یا خیر.

مشتریانی که وارد اپل استورها می‌شوند نیز باید فاصله لازم را با کارکنان رعایت کنند. بر أساس گفته‌های Deidre O'Brien تمامی اپل استورها موظف شده‌اند تا امکانات لازم برای حفظ فاصله اجتماعی میان کارکنان و مشتریان را فراهم کنند.

مدیر منابع انسانسی اپل اعلام کرده که این شرکت تصمیم دارد تا تمهیداتی جدید را برای کاهش میزان مراجعه کنندگان به اپل استورها فراهم کند. بر این اساس بسیاری از خدمات لازم به صورت آنلاین و از راه دور انجام خواهد شد و شرکت اپل تمهیدانی را برای عرضه محصولات خود به صورت اینترنتی در اکثر نقاط جهان فراهم کرده است.

اپل استورهای سراسر جهان قرار است به صورت تدریجی و تا ماه جولای سال جاری میلادی آماده کار به صورت عادی شوند و فعالیت خود را همانند سال گذشته از سر بگیرند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location