سبد خرید خالی‌ست.
NIC

 شرکت یوبی سافت به تازگی پرونده‌ای قانونی را علیه اپل و گوگل باز کرده و این دو شرکت را به فروش غیرقانونی بازی‌های ویدیویی «ripoff» متهم کرده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری بلومبرگ شرکت یوبی سافت اعلام کرده که اپل و گوگل با انتشار بازی Area F2 ایده پردازی و نوآوری‌های توسعه‌دهندگانش را زیر پا گذاشته است. بر اساس ادعایی که یوبی سافت در دادگاه فدرال لوس آنجلس مطرح کرده، بازی یاد شده یک نسخه Rippoff از بازی Tom Clancy's Rainbow Six: Siege بوده است که ایده‌های این شرکت را برای توسعه و عرضه یک بازی دیگر ربوده است.

بازی Area F2 توسط شرکت Qookka Games ساخته شده است که تقریباً یک کپی برداری ابتدایی از Tom Clancy's Rainbow Six: Siege به حساب میاید. همین مسئله باعث شده تا یوبی سافت عرضه آن را نقض قانون کپی رایت در نظر بگیرد و از اپل و گوگل به خاطر عرضه این بازی در دادگاه شکایت کند.

بازی Tom Clancy's Rainbow Six: Siege یکی از باارزش‌ترین و پردرآمدترین عناوین جدید یوبی سافت است که تا به امروز 55 میلیون کاربر در سراسر جهان داشته است. یوبی سافت بر این ادعا است که انتشار بازی Area F2 به عنوان یک نسخه‌ی کپی برداری شده از بازی خودش باعث کاهش ضربه به کسب و کارش شده است و خواستار توقف سریع عرضه این بازی از طریق پلتفرم‌های کاربردی و تحت پشتیبانی اپل و گوگل شده است.

گفتنی است بازی‌های rippoff به بازی‌هایی گفته می‌شود که از ایده بازی‌های دیگر استفاده کرده و صرفاً با تغییر کیفیت یا موارد دیگر آماده عرضه به کاربران شده‌اند. بازی Area F2 نیز بر اساس گفته‌های یوبی سافت یک نسخه Ripoff از بازی معروف و محبوب Tom Clancy's Rainbow Six: Siege است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location