سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

اپلیکیشن Edison Mail پس از رفع یک باگ امنیتی بزرگ برای بار دیگر آماده عرضه در اپ استور شده است و کاربران می‌توانند دوباره این نرم افزار مدیریت ایمیل را دریافت و از آن استفاده کنند.

در طول چند روز گذشته تعدادی از کاربران اپلیکیشن Edison Mail اعلام کرده بودند که این نرم افزار دارای یک باگ امنیتی است که از طریق آن تعداد زیادی از ایمیل‌های مربوط به افراد دیگر را در دستگاه‌های هوشمند خود مشاهده می‌کنند. این باگ امنیتی باعث شده بود تا کاربران در پوشه اینباکس خود بیش از 100 پیام خوانده نشده افراد دیگر را ببینند که در نهایت باعث شد تا به دلیل باگ امنیتی امکان دانلود و نصب آن از طریق اپ استور محدود شود.

توسعه دهندگان این اپلیکیشن همچنین اذعان کرده بودند که مشکل یاد شده فقط برای کاربران سیستم عامل آی او اس ایجاد شده است و کاربران پلتفرم‌های دیگر مشکلی برای استفاده از این اپلیکیشن برای دسترسی به ایمیل‌های خود ندارند.

توسعه دهندگان این اپلیکیشن اعلام کرده‌اند که مشکل یاد شده را در کمتر از 10 ساعت برطرف کرده‌اند و آپدیت امنیتی بعدی را طی رایزنی با شرکت اپل برای کاربران عرضه کرده‌اند. شرکت توسعه دهنده این نرم افزار از کاربران درخواست کرده تا آپدیت‌های جدید اپلیکیشن ادیسون میل را دانلود و نصب کنند تا مشکل یاد شده برای آنها ایجاد نشود.

این مشکل از همین حالا برطرف شده و کاربران آیفون‌ها برای بار دیگر می‌توانند از ادیسون میل برای مدیریت ایمیل‌های خود استفاده کنند. ادیسون میل یک نرم افزار کاربردی برای مدیریت ایمیل‌ها در دستگاه‌های مختلف است. باگ امنیتی روز گذشته باعث شده بود تا کاربران بتوانند ایمیل‌های دریافتی افراد دیگر را نیز در حساب کاربری خود مشاهده کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location