سبد خرید خالی‌ست.
iPhone-11-Pro-max

 شرکت اپل تصمیم دارد تا کنفرانس WWDC 2020 را به صورت مجازی برگزار کند و حالا گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که اپل احتمالاً جلسات این کنفرانس را با استفاده از دوربین آیفون 11 پرو فیلم‌برداری کند.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط وب سایت Techcrunch شرکت اپل تصمیم دارد همانند رویدادهایی نظیر American Idol فیلم برداری رویداد WWDC 2020 را نیز با دوربین آیفون 11 پرو انجام دهد. تا پیش از این و مشخصاً از یک ماه پیش مشخص شده بود که برخی از قسمت‌های جدید برنامه تلویزیونی American Idol به دلیل شیوع ویروس کرونا و عدم دسترسی به دوربین‌های حرفه‌ای فقط با استفاده از دوربین آیفون 11 پرو فیلم برداری شده است.

Techcrunch اعلام کرده که برای فیلم برداری قسمت‌های جدید این برنامه تلویزیونی از سه آیفون 11 پرو با لنز سه‌گانه استفاده شده بود که روی سه پایه قرار گرفته بودند و نور کمکی در پشت آن‌ها تعبیه شده بود.

اپل همچنین به منظور نشان دادن قدرت فیلم برداری آیفون‌ها، بیانیه‌ای را منتشر کرده بود و در آن از تلفن‌های هوشمند خود به عنوان بهترین جایگزین قابل حمل برای دوربین‌های فیلم برداری حرفه‌ای یاد کرده بود. اپل در این بیانیه اعلام کرده بود که آیفون‌ها می‌توانند به لطف دوربین بسیار با کیفیت و دقیق خود، می‌تواند ویدیوهای بسیار باکیفیتی را به ثبت برساند.

از طرف دیگر گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا جلسات مجازی کنفرانس WWDC 2020 را با دوربین آیفون 11 پرو به ثبت برساند. این خبر توسط Techcrunch منتشر شده است و به صورت هم‌زمان مارک گورمن، تحلیلگر خبرگزاری بلومبرگ نیز آن را تائید کرده است.

اپل به دلیل شیوع ویروس کرونا تصمیم دارد تا رویداد WWDC 2020 را به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار کند. این رویداد که برگزاری آن در تیرماه است، قرار است برای شرکت تمامی توسعه دهندگان اپل آزاد و رایگان باشد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location