سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

هفته پیش وب سایت iFixit طبق عادت همیشگی خود اقدام به بررسی مجیک کیبورد آیپد پروی نسل 4 کرد و حالا این وب سایت در آپدیتی جدید اطلاعات تازه‌ای ترکپد این محصول ارائه داده است.

در بررسی خفته گذشته، iFixit اعلام کرده بود که هیچ راهی برای باز کردن یا تعمیر مجیک کیبورد در نظر گرفته نشده است و به همین دلیل نمی‌توان آن را از طریق راه‌های غیر مخرب باز کرد. اما حالا این وب سایت در آپدیت جدیدی که در وب سایت خود ارائه داده اعلام کرده که بخش ترکپد تنها بخشی است که می‌توان آن را بدون خرابی دائم مجیک کیبورد باز کرد.

بر این اساس iFixit اقدام به باز کردن ترکپد آیپد پرو کرده است و از آن طریق ترکپد را باز کرده است. در این بررسی مشخص شده در زیر ترکپد فقط یک دکمه تعبیه شده است. این دکمه می‌تواند تمامی فشارهایی که از بالا، پایین و گوشه‌های ترکپد وارد می‌شوند را تشخیص دهد و از آن طریق یک عملکرد ویژه را انجام دهد.

اپل به گونه‌ای این دکمه را تعبیه کرده که فشار وارده از هر بخشی از ترکپد را شناسایی کند و یک عملکرد خاص داشته باشد. 

وب سایت iFixit اعلام کرده که در بخش‌های دیگر کیبورد هیچ ابزاری برای باز شدن کامل و بدون خرابی تعبیه نشده است و به همین دلیل نمی‌توان این بخش‌ها را باز کرد. گفتنی است که iFixit تا پیش از این اقدام به استفاده از تصاویر حاصل از پرتوی ایکس کرده بود تا از طراحی داخلی مجیک کیبورد آیپد پرو با خبر شود.

شرکت اپل آیپد پرو نسل 4 را با مجیک کیبورد جدید همراه با ترکپد آماده عرضه کرده است. این مجیک کیبورد برای آیپد 11 و 12.9 اینچ آماده عرضه شده است و کاربران می‌توانند آن را متناسب با سایز دستگاه خود خریداری کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location