سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

تنها یک روز از انتشار شایعات مربوط به نام ایرپاد استودیو گذشته و حالا مشخص شده است که شرکت اپل تصمیم دارد تا این هدفون جدید را مجهز به سیستم هوشمند تشخیص گردن و اکولایزر داخلی کند.

اطلاعات منتشر شده از وب سایت 9to5mac حاکی از آن است که شرکت اپل در تلاش بوده تا در فرایند طراحی هدفون بی‌سیم خود که احتمالاً نام آن ایرپاد استودیو است، سنسور تشخیص گردن را تعبیه کند. بر این اساس کاربران در زمان قرار دادن این هدفون روی گردن، به صورت خودکار فرایند پخش موسیقی را قطع می‌کنند و هدفون فرایند پخش را Pause می‌کند.

ایرپاد نسل اول و دوم و ایرپاد پرو مجهز به سنسور مجاورت بودند که از آن طریق، قرار داشتن یا عدم قرار گرفتن در گوش کاربر را تشخیص می‌دادند و موسیقی و محتوای در حال پخش را کنترل می‌کردند. اما شرکت اپل برای ساخت ایرپاد استودیو نیاز به فناوری متفاوتی دارد تا از آن طریق بتواند به صورت بهینه‌تر و کاربردی‌تر امکان قطع و وصل محتوای صوتی را کنترل کند. بر این اساس این شرکت در تلاش است تا از سیستم هوشمند تشخیص گردن استفاده کند که از آن طریق متوجه می‌شود که در زمان قرار گرفتن هدفون روی گردن نباید محتوای صوتی را پخش کند.

سنسور دیگری که شرکت اپل در حال تعبیه در ایرپاد استودیو است، امکان تشخیص گوش چپ و راست را فراهم میاورد تا ایرپاد استودیو در هر صورتی که روی سر قرار گیرد ب‌تواند به صورت درست محتوای صوتی را به صورت استریو پخش کند و کاربران هرگز در قرار دادن آن روی سر خود اشتباه نمی‌کنند.

نکته بعدی در این محصول جدید پشتیبانی از اکولایزر و تنظیمات ویژه‌ای است که روی دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس، آیپد او اس و مک او اس قابل کنترل خواهد بود.

گفتنی است که با وجود این اطلاعات هنوز هیچ تاریخ دقیقی از انتشار ایرپاد استودیو منتشر نشده است و معلوم نیست که چه زمانی آماده عرضه به بازار می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location