سبد خرید خالی‌ست.
Office-iPAD

شرکت مایکروسافت از چند ساعت گذشته آپدیت جدید اپلیکیشن آفیس در آیپد را منتشر کرده است که در آن قابلیت Split View به ورد، اکسل و پاور پوینت اضافه شده است.

بر این اساس کاربران از این پس می‌توانند هر یک از نرم افزارهای آفیس در آیپد را باز کنند و از آن طریق یک اپلیکیشن دیگر را نیز برای مشاهده در گوشه دیگر نمایشگر باز کرده و به صورت مستقیم از هر دو استفاده کنند. قابلیت Split View مدت‌ها است که در سیستم عامل آیپد او اس ارائه شده است؛ با این حال شرکت‌های توسعه دهنده نرم افزارهای مختلف به صورت تدریجی در حال پشتیبانی از قابلیت در نرم افزار در آیپدها هستند.

کاربران آیپد از این پس با دانلود و نصب آپدیت جدید می‌توانند بدون هیچ گونه دردسری اقدام به باز کردن دو یا چند پرونده در کنار هم کنند یا یک صفحه وب را در کنار پرونده ورد باز کرده و اقدام به یادداشت برداری، ترجمه یا انجام کارهای دیگر کنند. این قابلیت تا پیش از این برای ویندوز و مک او اس ارائه شده بود و کاربران آفیس محدودیتی برای استفاده از آن در دستگاه‌های دسکتاپ نداشتند. با این حال آیپد اولین دستگاه مبتنی بر سیستم عامل همراه است که مایکروسافت امکانات مشابه را در آن برای نسخه آفیس ارائه داده است.

روند کار با اسپلیت ویوو در آفیس بسیار آسان و دقیقاً مشابه با دیگر اپلیکیشن‌های کاربردی در آیپد است و کاربران می‌توانند به صورت مستقیم اقدام به دانلود و نصب آن‌ها کنند. آفیس یکی از مهم‌ترین نرم افزارهای کاربردی در آیپد است و به همین دلیل پشتیبانی از اسپلیت ویوو در آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. بر این اساس عرضه این قابلیت به کاربران آیپدها باعث می‌شود تا روند کاربری از دستگاه‌ها بهبود یافته و کاربران بتوانند به صورت بهینه‌تر و کاربری‌تر امکان انجام کارهای مختلف را داشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location