سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل تصمیم دارد تا در روز دوم تیر ماه 1399 (معادل 22 ژوئن 2020) کنفرانس جهانی توسعه دهندگان را به صورت مجازی برگزار کند.

این رویداد برای تمامی توسعه دهندگان به صورت رایگان ارائه می‌شود و برای حضور در آن نیازی به پرداخت هزینه جداگانه نیست. شرکت اپل البته این رویداد را فقط به توسعه دهندگان ارائه می‌دهد، این مسئله به معنای آن است که شرکت کنندگان در این رویداد مجازی باید اکانت Develope خود را فعال کرده باشند.

برگزاری مجازی این رویداد باعث شده تا شرکت اپل پیش بینی کند که تعداد بسیار بیشتری از توسعه دهندگان در آن شرکت کنند. فیل شیلرمدیر بخش بازار یابی بین‌المللی شرکت اپل اعلام کرده که شرکت اپل از همین حالا مقدمات برگزاری این رویداد مجازی را آغاز کرده است و آن را با هیجان بیشتری نسبت به سال قبل و برای افرادی بیشتر آماده می‌کند.

کنفرانس جهانی توسعه دهندگان که هرساله در ماه ژوئن برگزار می‌شد، به صورت حضور برود که توسعه دهندگان و خبرنگاران برای شرکت در آن باید 1599 دلار هزینه را پرداخت می‌کردند. اما امسال به دلیل شرایط ویژه و خاص شرکت اپل امکان پوشش این رویداد ویژه را ندارد و تصمیم گرفته تا آن را به صورت مجازی برگزار کند. برگزاری مجازی این رویداد باعث می‌شود تا توسعه دهندگان از سراسر دنیا امکان تماشا و عضویت در این رویداد ویژه و خاص را داشته باشند.

گفتنی است که اپل معمولاً در رویداد WWDC از محصولات نرم افزاری خود نظیر نسخه جدید سیستم عامل آی او اس و مک او اس رونمایی می‌کند و به همین دلیل پیش بینی می‌شود که امسال نیز شرکت اپل از نسخه جدید ازن سیستم عامل‌ها رونمایی کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location