سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

بازی Half-Life: Alyx به تازگی آماده عرضه شده است و حالا مشخص شده که این بازی با استقبال میلیونی کاربران در سرویس استیم VR مواجهه شده است.

این بازی که در ماه آوریل آماده عرضه شد، یکی از عناوین جدید مبتنی بر واقعیت مجازی است که بسیاری از کاربران از آن استقبال کرده‌اند. اطلاعات منتشر شده از میزان استفاده سرویس استیم VR حاکی از آن است که یک میلیون نفر این بازی را از استیم دانلود و اجرا کرده‌اند.

هاف لایف جدید فقط به صورت واقعیت مجازی آماده عرضه شده است و کاربران برای اجرای آن نیاز به همراه داشتن هدست های واقعیت مجازی دارند. از آنجایی که این بازی به صورت انحصاری برای استیم آماده عرضه شده، کاربران برای اجرای آن مستلزم به خرید آن از این سرویس اجرای بازی هستند.

گفتنی است که نتایج نظر سنجی تا به امروز نشان می‌دهد که 1.9 درصد از کاربران جدید به صورت ماهانه هدست های واقعیت مجازی استیم را خریداری می‌کنند و از این سخت افزارهای ویژه برای اجرای بازی‌ها بهره می‌برند.

Valve تصمیم دارد تا با توسعه و عرضه قابلیت‌های ویژه در استیم VR انحصار عرضه بازی‌های ویدیویی مبتنی بر این فناوری ویژه را از آن خود کند. استیم VR یکی اس انحصاری‌ترین سرویس‌های عرضه و اجرای بازی‌های مبتنی بر واقعیت مجازی است و شرکت Valve سرمایه گذاری ویژه‌ای روی آن کرده است. عرضه بازی Half-Life: Alyx باعث می‌شود تا استقبال از سرویس واقعیت مجازی استیم نیز افزایش پیدا کند.

مهم‌ترین رقیب استیم در حال حاضر پلی استیشن VR است و Valve در حال آماده سازی و عرضه بازی‌های جدیدتر برای رقابت با این سرویس است. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location