سبد خرید خالی‌ست.
qaz

شرکت گوگل نزدیک به 3 سال پس از عرضه فیس آیدی در آیفون‌ها و به تازگی اقدام به پشتیبانی از این قابلیت امنیتی در اپلیکیشن گوگل درایو در آیفون کرده است.

اپلیکیشن گوگل درایو در آیفون از همین حالا از طریق آپدیت جدید امکانات امنیتی جدیدتری را به کاربران ارائه داده است که از طریق آن می‌توان روی فایل‌های ذخیره شده در فضای ابری گوگل رمز گذاشت و دسترسی به آن‌ها را برای کاربران دیگر محدود کرد.

کاربران برای دسترسی به این قابلیت جدید باید اقدام به آپدیت اپلیکیشن گوگل درایو در آیفون کرده و از آن طریق اقدام به فعال سازی قابلیت‌های امنیتی جدید کنند.

این قابلیت در اپلیکیشن رسمی آی او اس ارائه شده است و کاربران می‌توانند آن را از آی او اس دانلود و نصب کنند. گفتنی است که پس از دانلود و نصب این اپلیکیشن روی دستگاه‌هایی که مجهز به فیس آیدی نیستند، کاربران همچنان امکان استفاده از آن را با تاچ آیدی و اثر انگشت خواهند داشت.

گوگل درایو به صورت رایگان 15 گیگابایت حجم ذخیره سازی ابری را به کاربران ارائه می‌دهد. این سرویس ذخیره سازی ابری امکان افزایش حجم را دارد و کاربران می‌توانند با پرداخت هزینه ماهانه از طریق گیفت کارت اقدام به افزایش حجم ذخیره سازی ابری خود کنند.

گفتنی است که گوگل اعلام کرده که این قابلیت امنیتی هنوز دارای محدودیت‌هایی است و به صورت مستقیم امکان قفل کردن نوتیفیکیشن ها را ندارد.

گفتنی است که گوگل مدت‌ها است که پشتیبانی از قابلیت‌های جدید شرکت اپل را در سرویس‌های نرم افزاری خود با تأخیر انجام می‌دهد. این شرکت تا پیش از این پشتیبانی از نسبت ابعادی اپلیکیشن‌های خود را در آیفون X و دیگر گوشی‌های مبتنی بر فیس آیدی را به تأخیر انداخته بود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location