سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 هنوز معرفی نشده‌اند و حالا مشخص‌شده است که کاربران این کنسول‌ها امکان دسترسی به بازی کال آف دیوتی: وارزون را خواهند داشت.

Taylor Kurosaki سخنگوی شرکت اینفینیتی وارد به تازگی در مصاحبه خود با وب سایت GamerGen اعلام کرده که این شکرت تصمیم دارد تا بازی‌های امروزی خود را در نسل بعدی کنسول‌های بازی پشتیبانی کند. بر این اساس کاربران در زمان خرید ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 امکان دانلود و نصب این بازی را خواهند داشت.

وی اعلام کرد که وار زون یکی از مهم‌ترین بازی‌ها و محصولات اینفینیتی وارد است و به همین دلیل این شرکت در تلاش است تا با توسعه و عرضه محصولات جدیدتر و کاربردی‌تر امکاناتی بهبود یافته تر را برای دسترسی به این بازی‌ها برای کاربران ارائه کند. بر این اساس، این بازی قرار است باقابلیت‌های ویژه و با کیفیت بهتر در اختیار کاربران ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 قرار گیرد.

کنسول‌های نسل نهم سونی و مایکروسافت قدرت پردازش گرافیکی و مرکزی بیشتری دارند و به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که بازی‌های عرضه شده برای آن‌ها کیفیت تصویر بسیار بهتری داشته باشند. دربر این اساس می‌توان گفت که گیم پلی ایکس باکس سری ایکس و پلی استیشن 5 بسیار بیشتر از کنسول‌های نسل هشتم خواهد بود و شرکت اینفینیتی وارد تغییرات قابل توجهی در گیم پلی این بازی‌ها ارائه خواهد داد.

اطلاعات مربوط به عرضه وارزون در حالی منتشر شده است که فیل اسپنسر مدیر عامل بخش ایکس باکس در شرکت مایکروسافت تا پیش‌ازاین از عرضه دیر هنگام بازی‌ها برای کنسول‌های نسل نهم ابراز نگرانی کرده بود. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home