سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل به تازگی پتنت را به ثبت رسانده که نشان دهنده تصمیم این شرکت برای ارائه امکان ویرایش پیام‌های آی مسیج توسط کاربران است.

این پتنت در سازمان ثبت اختراع آمریکا پیدا شده و اولین بار توسط وب سایت اپل اینسایدر منتشر شده است. در این پتنت شرکت اپل بدون اینکه از سرویس آی مسیج نام ببرد، در حال توضیح یک نرم افزار پیام رسان است که در رابط کاربری آن امکان تغییر پیام‌ها وجود دارد.

اپل همچنین اطلاعاتی در مورد قابلیت‌های جدید آی مسیج نیز داده است که شامل امکان ارسال پیام‌ها به صورت شخصی و رمزنگاری شده در کنار عضویت در گروه‌های مختلف می‌شود. بر اساس این اطلاعات شرکت اپل همچنین تصمیم دارد تا امکان ارسال و دریافت پول از طریق سرویس Apple Pay در آی مسیج را به صورت گسترده‌تر آماده عرضه کند.

علاوه بر تمامی این امکانات مشخص شده است کاربران امکان ویرایش پیام ارسال شده را خواهند داشت. این قابلیت‌ها به طور کامل نشان دهنده آن است که شرکت اپل تصمیم دارد تا امکاناتی شبیه به پیام رسان تلگرام را در نسخه جدید آی مسیج آماده عرضه به کاربران کند.

آی مسیج، پیام رسان رسمی شرکت اپل برای دستگاه‌های اختصاصی خود است که آی او اس 10 با محدودیت‌های ویژه آماده عرضه به کاربران شد. این پیام رسان با وجود تمامی محدودیت‌های ویژه با استقبال بسیاری از کاربران همراه شده بود تا به امروز بسیاری از کاربران محصولات اپل از آن برای ارسال پیام به دوستان خود استفاده می‌کنند.

شرکت اپل تصمیم دارد تا احتمالاً از آی او اس 14 بسیاری از محدودیت‌های این سرویس را بردارد و آن را شبیه به رقبای بزرگی نظیر تلگرام و واتساپ توسعه دهد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location