سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

 گزارش‌های آماری منتشر شده توسط موسسه کانترپوینت حاکی از آن است که میزان فروش آیفون 11 در بازار هند افزایش چشم‌گیر داشته است و اپل در حال تصاحب بازار تلفن‌های هوشمند در بازار این کشور است.

موسسه کانترپوینت اعلام کرده که آیفون 11 به دلیل فروش‌های ویژه و تخفیف‌هایی که در چند ماه گذشته در بازار هند به کاربران ارائه شده، با استقبال بسیار گسترده‌ای همراه شده است و توانسته رقبای اصلی خود را کنار بزند.

بر اساس این اطلاعات، بازار فروش تلفن‌های هوشمند در هند رشد قابل توجهی داشته است و در بازه سه ماهه اول سال 2020 میلادی 4 درصد نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته رشد داشته است. این در حالی است که فروش تلفن‌های هوشمند 19 درصد از رشد خود را در ژانویه و فوریه 2020 از دست داده بود که دلیل آن شیوع کرونا عنوان شده است.

در این میان، اپل به عنوان سومین شرکت در حال رشد در هند، رشد 79 درصدی را برای فروش آیفون 11 تجربه کرده است. البته این عدد فقط برای فروش آیفون 11 بوده است و در مجموع رشد فروش محصولات اپل در بازه زمانی یاد شده به 119 درصد رسیده است.

اپل با فروش آیفون 11 به عنوان یک تلفن هوشمند میان رده توانسته رقیب‌هایی نظیر شیائومی در بازار هند کنار بزند. البته اپل تا پیش از این نیز بازار فروش تلفن‌های هوشمند پریمیوم و پرچم‌دار هند را در اختیار خود داشته است و 55 درصد از سهم فروش پرچم‌داران را در دست خود دارد.

با توجه به این موضوع، می‌توان به این نتیجه رسید که شرکت اپل با تولید آیفون 11 به عنوان یک تلفن هوشمند میان رده توانسته رشد قابل توجهی در بازار هند بکند و تقریباً رقبای اصلی خود را از بازار این کشور کنار بزند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location