سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

اینفینیتی وارد تصمیم دارد تا فردا، 28 آوریل یک آپدیت جدید را برای مدرن وارفیر و وارزون آماده عرضه کند.

در پست جدیدی که بلاگ رسمی کال آف دیوتی منتشر کرده، مشخص شده که این به روز رسانی 15 گیگابایت برای پلی استیشن و ایکس باکس حجم خواهد داشت و کاربران باید برای دریافت این بازی نسخه به روز رسانی جدید آن را دریافت کنند.

این آپدیت اجباری است و کاربران کنسول‌ها حتماً باید پیش از هر گونه اقدام برای اجرای بازی آن را دانلود و روی کنسول نصب کنند.

علاوه بر این، تغییرات ویژه‌ای در روند کاربری کامپیوترهای شخصی نیز اضافه شده است که کاربران پیش از اقدام به اجرای بازی باید آن را روی دستگاه‌های خود نصب کنند.

این به روز رسانی قرار است فردا 28 آوریل 2020 آماده عرضه شود که امکان دسترسی به اسکین های جدید و موارد دیگر را برای کاربران فعال می‌سازد.

این آپدیت همچنین باعث رفع بسیاری از باگ‌های کاربردی می‌شود و کاربران با استفاده از آن می‌توانند به صورت بهینه‌تر از این بازی‌ها استفاده کنند.

مهم‌ترین تغییراتی که در این آپدیت آماده عرضه شده است، به رفع مشکلات امنیتی مربوط به تقلب در بازی مدرن وارفیر و وارزون می‌شد تا پیش از این توسعه دهندگان بازی مدرن وارفیر اعلام کرده بودند که برخی از کاربران اقدام به نفوذ و تقلب در سیستم آنلاین این بازی‌ها کرده‌اند حالا شرکت انفینیتی وارد با عرضه آپدیت جدید این بازی محدودیت‌های خاصی را برای تقلب کردن در این بازی در نظر گرفته است.

این به روز رسانی را پس از آماده سازی برای عرضه تمامی کاربران باید برای پلی استیشن و ایکس باکس دانلود و نصب کنند در غیر این صورت امکان دسترسی به شبکه آنلاین آن را نخواهند داشت. گفتنی است که آپدیت جدید نیازی به هزینه ندارد و کاربران می‌توانند آن را به صورت رایگان برای کنسول‌های خود دریافت کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location