سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

مشاهدات کاربران حاکی از آن است که شرکت اپل اکانت رسمی تیم خود در شبکه اجتماعی تیک تاک را به ثبت رسانده است؛ اما این شرکت هنوز هیچ پستی در این شبکه اجتماعی منتشر نکرده است.

با توجه به این موضوع می‌توان به این نتیجه رسید که شرکت اپل به صورت تدریجی در حال ورود به شبکه‌های اجتماعی مختلف است تا از آن طریق محتوای تبلیغاتی ویژه‌ای را برای علاقه‌مندان و کاربران محصولات خود منتشر کند.

بر اساس این اطلاعات شرکت اپل در حال حاضر اکانت @Apple را در تیک تاک به ثبت رسانده است. این اکانت در حال حاضر تنها 1312 فالوور دارد. با وجود این مسئله هنوز معلوم نیست که شرکت اپل تصمیم به انتشار چه محتوایی در این اکانت رسمی دارد با این حال به نظر می‌رسد که سیاست این شرکت برای تبلیغات در تیک تاک نسبت به اینستاگرام و توییتر تا حدودی متفاوت‌تر باشد.

اپل تا پیش از این در شبکه‌های اجتماعی مختلف، فعالیت‌های متفاوتی داشته است. این شرکت برای معرفی محصولات خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام روی انتشار تصاویر و ویدیوهای کوتاه تمرکز کرده است، در حالی که اکانت رسمی این شرکت در یوتیوب به شکلی کاملاً متفاوت در تلاش برای معرفی محصولات است. اپل در یوتیوب ویدیوهای کامل‌تری از تبلیغات خود منتشر می‌کند.

با توجه به این مسئله به نظر می‌رسد که شرکت اپل در تلاش است تا در روند تبلیغاتی خود در شبکه اجتماعی تیک تاک روشی کاملاً متفاوت را پیش بگیرد و بیشتر به سمت توسعه و ساخت ویدیوهای کوتاه با نسبت ابعادی مشابه با تلفن‌های هوشمند رو بیاورد.

تیک تاک یکی از شبکه‌های اجتماعی رو به رشد و در حال گسترش است که این روزها تعداد زیادی از کاربران به سمت استفاده از آن روی آورده‌اند. گزارش‌های سنسور تاور حاکی از آن است که تیک تاک بیشترین دانلود را در سال 2019 از اپ استور نسبت به اپلیکیشن‌های دیگر داشته است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location