سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

 گزارش‌های زیادی در مورد تلاش شرکت اپل برای معرفی مدل‌های جدید هندزفری ایرپاد منتشر شده است و حالا مینگ چی کو اعلام کرده که اپل تا پایان 2021 علاوه بر ایرپاد پرو لایت دو مدل دیگر شامل ایرپاد پرو 2 و ایرپاد 3 را نیز آماده معرفی و عرضه می‌کند.

مینگ چی کو تحلیلگر محصولات اپل حدس زده است که شرکت اپل ایرپاد 3 را به مرحله تولید انبوه رسانده است و تصمیم دارد تا در نیمه اول 2021 میلادی آماده عرضه به بازار کند. علاوه بر این، شایعات منتشر شده از فعالیت کارخانه‌های تولید کننده محصولات اپل در جنوب شرق آسیا حاکی از آن است که این شرکت‌ها باید تا اوت 2020 محموله‌ای از هندزفری های جدید را به شرکت اپل تحویل بدهند. با توجه به این مشاهدات، شرکت اپل تصمیم دارد تا در تابستان امسال ایرپاد پرو لایت را آماده معرفی و عرضه به بازار کند.

شایعات در مورد ایرپاد پرو لایت تا پیش از این توسط خبرگزاری بلومبرگ تائید شده بود و حالا مینگ چی کو نیز این احتمالات را تائید کرده است.

مینگ چی کو همچنین در مورد محصولی جدید صحبت کرده که احتمالاً قرار است در نیمه دوم سال 2021 میلادی آماده معرفی و عرضه شود. بر اساس این اطلاعات محصول جدید شرکت اپل با عنوان ایرپاد پرو 2 آماده عرضه می‌شود که از لحاظ قیمت نسبت دیگر ایرپادهای دیگر کمی گران‌تر خواهد بود.

با توجه به این موضوع شرکت اپل از نیمه اول سال 2020 میلادی تا پایان سال 2021 سه ایرپاد را آماده معرفی و عرضه می‌کند که شامل موارد زیر خواهند بود:

  • 1.ایرپاد پرو لایت
  • 2.ایرپاد 3
  • 3.ایرپاد پرو 2

البته برخی از بررسی‌ها این دیدگاه مینگ چی کو را زیر سؤال برده‌اند و اعلام کرده‌اند که ایرپاد 3 در حقیقت همان ایرپاد پرو لایت است. با این حال هنوز اطلاعات دقیق‌تری از این محصولات در دست نیست.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location