سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

اپل واچ به تازگی پنج ساله شده و حالا یکی از اعضای سابق تیم طراحی شرکت اپل به مناسبت این روز، ایده‌های اولیه ساعت هوشمند اپل را منتشر کرده است.

اپل واچ در سال 2015 معرفی و آماده عرضه شد که در آن زمان Imran Chaudhri در تیم طراحی شرکت اپل فعالیت می‌کرد و در ایده ساخت این ساعت هوشمند تأثیر گذار بود. او به تازگی اطلاعاتی در مورد طرح اولیه اپل واچ را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرده است.

Chaudri تصویری بازسازی شده از نقاشی اولیه‌ی خود در مورد بدنه‌ی اپل واچ، رابط کاربری و صفحه هوم را منتشر کرده است. در این طرح اولیه مشخص شده که اپلیکیشن‌ها قرار بود به صورت اسکرولی و عمودی قرار گیرند. با این حال اپل واچ هرگز به این صورت طراحی نشد و تصمیم بر این شد که از منوی اپلیکیشن‌ها به صورت کندوی زنبور عسل باشد.

از محصولات پیشین شرکت اپل در نظر گرفته بودند. 

وی همچنین اطلاعات ویژه‌ای در مورد نحوه طراحی و ساخت دیجیتال کراون داده است و اعلام کرده که در آن زمان مدیران اپل در تلاش بودند تا با اضافه کردن آن ارتباط حسی میان کاربر و ساعت هوشمند ایجاد کنند. این نقاشی در حقیقت ایده Chaudri برای بهبود رابط کاربری اپل واچ با استفاده از دیجیتال کراون بوده است. وی همچنین اعلام کرده که نسخه اولیه این ساعت هوشمند قرار بود از قسمت درونی شبیه به آیپاد نانوی نسل ششم باشد که صرفاً به یک بند ساعت متصل شده است.

جالب اینجا است که بسیاری از وب سایت‌های تحلیلی در 5 سال پیش که اپل واچ نسل اول معرفی شد، آن را شبیه به آیپاد نانو نسل ششم خوانده بودند. وب سایت CNET یکی از اولین مدعیان این مسئله بود که در وب سایت‌های دیگر نظیر Engadget و دیگر سایت‌ها نیز این محصول را یک ایده برداری ساده 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location