سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

مشاهدات انجام شده حاکی از آن است که افرادی با نام‌های مشابه با اِن آی سی اقدام به کلاه‌برداری از مشتریان و سو استفاده از ناآگاهی افراد کرده‌اند.

طی این مشاهدات مشخص شده که یک وب سایت با دامنه apple-nic.xyz که کاملاً شبیه به دامنه و آدرس فروشگاه اینترنتی اِن آی سی است، دست به کلاه‌برداری از افراد زده است. این وب سایت تقلبی نام خود را با عنوان «اپل نیک» معرفی کرده و سعی در تبلیغات انبوه در شبکه اجتماعی اینستاگرام کرده است.

وب سایت تقلبی یاد شده همچنین عکس پرسنل اِن ای سی و افتخارات این فروشگاه اینترنتی را کپی برداری کرده و خود را به عنوان اپل اِن آی سی اصلی در میان کاربران جا زده است. این وب سایت تقلبی حتی آدرس و شماره تلفن دفتر اِن آی سی را به عنوان مکان خود نشان داده است؛ اما عملاً هیچ مکان معتبری برای شناسایی ندارد.

وب سایت تقلبی یاد شده لوگوی اینماد، ساماندهی و اتحادیه کسب و کارهای مجازی را جعل کرده و در وب سایت خود نشان داده است.

فرایند ثبت سفارش از این وب سایت تقلبی اتصال به درگاه بانکی معتبر نیست، بلکه از کاربران درخواست واریز به شما شبای یک فرد می‌کند. همچنین این وب سایت پس از خرید اطلاعات هویتی کاربران را درخواست می‌کند که ممکن است با هدف انجام مقاصد بعدی نظیر فیشینگ یا جعل اطلاعات هویتی باشد.

با توجه به این موضوع، اپل اِن آی سی به کاربران و همراهان خود هشدار می‌دهد که به هیچ وجه به وب سایت‌هایی که نام‌های مشابه با این شرکت دارند اعتماد نکنند.

اپل اِن آی سی اعلام می‌دارد که دامنه apple-nic.xyz به هیچ وجه متعلق به این مجموعه نیست و از فعالیت‌های این سایت اعلام برائت می‌کند.

اپل اِن آی سی فقط و فقط با دامنه www.apple-nic.com فعالیت می‌کند و هیچ دامنه مشابه دیگری به منزله تائید هویت این فروشگاه اینترنتی نیست.

شایان ذکر است که وکلای فروشگاه اینترنتی اپل اِن آی سی در حال پیگیری این موضوع از طریق مراجع قضایی هستند.

توصیه می‌شود تا کاربران محترم پیش از هر گونه اقدام به خرید از وب سایت‌های فروشگاهی، حتماً لوگوی اینماد و ساماندهی آن‌ها را بررسی کنید و از صحت اطلاعات درج شده اطمینان حاصل کنید. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location