سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل به صورت رسمی فرایند عرضه نسخه‌های ریفربیش ساعت‌های هوشمند سری جدید خود را آغاز کرده است. بر این اساس کاربران می‌توانند اپل واچ سری 5 ریفربیش را از همین حالا از منابع رسمی شرکت اپل خریداری کنند.

این محصولات تا 15 درصد ارزان‌تر از نسخه‌های نوی خود هستند و شرکت اپل سلامت آن‌ها را تائید کرده است. اپل واچ سری 5 ریفربیش از همین حالا در نسخه‌های GPS و سلولار همراه با چند مدل متفاوت آماده عرضه شده است.

متوسط قیمت این محصول 350 دلار است، با این حال شرکت اپل برای برخی از مدل‌های گران قیمت‌تر نظیر نسخه‌های نایکی پلاس قیمت بیشتر معادل 449 دلار را در نظر گرفته است. 

اپل واچ ریفربیش چیست؟

تعدادی از محصولات الکترونیکی ممکن است با مشکلات خاصی در زمان تولید در کارخانه مواجه شوند. شرکت اپل این محصولات که مشکلات فنی پس از ساخت داشته‌اند را جمع آوری می‌کند و پس از برطرف کردن مشکلات، آن‌ها را با قیمت ارزان‌تر آماده فروش و عرضه به کاربران می‌کند.

اپل این محصولات را در وب سایت رسمی خود و در یک بخش جداگانه آماده فروش کرده است. کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش فروش محصولات ریفربیش اپل در وب سایت رسمی این شرکت محصولات جدیدی که در این بخش آماده عرضه می‌شوند را مشاهده کنند.

اپل این محصولات را به صورت رسمی تائید کرده است؛ با این حال قیمت آن‌ها را بین 10 تا 30 درصد بسته به نوع خرابی و نوع محصول آماده عرضه به کاربران می‌کند.

گفتنی است که فروش و خرید محصولات ریفربیش از لحاظ قانونی و اخلاقی مشکی ندارد؛ اما فروش این محصولات به عنوان دستگاه‌های نو و با قیمت برابر با محصولات عادی عملی غیرمنصفانه به حساب میاید. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location