سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

گزارش‌های منتشر شده از طرف شرکت‌ها و کارخانه‌های تأمین کننده محصولات و قطعات اپل حاکی از مشکلات شدید در بخش منابع انسانی دارد.

بر اساس گزارش فایننشیال تایمز بسیاری از شرکت‌های تأمین کننده و کارخانه‌های تولید کننده محصولات اپل به دلیل کاهش تقاضا برای تولید مجبور به تعدیل نیرو شده‌اند از طرفی برخی دیگر از این شرکت به دلیل شیوع ویروس کرونا کارکنان روزمزد خود را از دست داده‌اند و کارکنان تمایل به همکاری ندارند.

این خبرگزاری در ادامه گزارش خود نوشته که مجموعه صنعتی فاکس کان به دلیل مشکلات مربوط به نیروی انسانی امکان فعالیت درست و اسمبل کردن آیفون‌ها را ندارد. این مجموعه بسیاری از نیروهای کاری خود را از همین حالا تعدیل کرده است که مشخص به دلیل دستور اپل برای کاهش سطح تولید محصولات است. فاکس کان از 10 آوریل حجم نیروی کاری خود را به طرز قابل توجهی کاهش داده است.

پگاترون نیز که به عنوان تولید کننده اصلی بسیاری از محصولات اپل نظیر آیفون 8 و مک بوک ها به حساب میاید، به صورت موقت نزدیک به هزار نفر از کارکنان قراردادی خود را تعدیل کرده است.

تمامی این مسائل به دلیل آن است که شرکت اپل حجم سفارش تولید محصولات خود را کاهش داده که خود، نتیجه‌ای از عدم تمایل کاربران برای خرید محصولات جدید در دوره شیوع کرونا است. اپل در حال حاضر بسیاری از اپل استورهای خود در سراسر جهان را به دلیل شیوع کرونا تعطیل کرده است و تنها از طریق عامل‌های فروش محصولات خود را به بازار جهانی عرضه کرده است.

این مسئله باعث شده تا بسیاری از کاربران در کشورهای مختلف جهان منتظر بازگشایی اپل استورها باشند و فعلاً فعالیتی درزمینهٔ خرید محصولات جدید از عامل‌های فروش نداشته باشند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location