سبد خرید خالی‌ست.
qaz

 اطلاعات منتشر شده از یک تصویر شماتیک منسوب به آیفون 12 پرو حاکی از آن است که اپل تغییراتی ویژه را در این تلفن هوشمند اعمال کرده است. بر این اساس اسپیکر آیفون 12 پرو در گوشه‌های دستگاه قرار خواهند گرفت.

این تصویر CAD برخی از اطلاعات مربوط به طراحی فنی آیفون 12 پرو را منتشر کرده است که بر اساس آن مشخص شده است که آیفون 12 از لحاظ ظاهری در قسمت جلویی با تغییراتی عمده همراه خواهد بود. این اطلاعات نشان می‌دهد که اسپیکر آیفون 12 پرو از قسمت پایینی دستگاه حذف شده و به گوشه این تلفن هوشمند انتقال پیدا کرده است.

علاوه بر این، تصویر CAD منتشر شده نشان از آن دارد که ناچ یا همان بریدگی بالای نمایشگر تا یک سوم نسبت به گذشته کوچک‌تر شده است و لنزها به صورت فشرده‌تر در دستگاه‌ها قرار گرفته‌اند. اپل در مجموع شش سنسور به همراه اسپیکر برقراری تماس صوتی را در این ناچ قرار داده است. این تصاویر به طور کامل کوچک‌تر شدن ناچ را تائید می‌کنند؛ اما جزئیات فنی بیشتری را در مورد این محصولات ارائه نمی‌دهند.

تا پیش از این مینگ چی کو تحلیلگر محصولات شرکت اپل تائید کرده بود که این کمپانی در تعبیه سنسورهای مادون قرمز در بالای نمایشگر و اسپیکر آیفون 12 پرو تغییراتی اعمال می‌کند که علاوه بر افزایش دقت باعث کاهش کوچک‌تر شده دستگاه می‌شود.

علاوه بر این سال گذشته یکی از تأمین کنندگان سنسورهای لازم در ناچ آیفون‌ها با نام AMS تائید کرده بود که این کمپانی سفارش تولید سنسورهای کوچک‌تر را ارائه داده است. ناچ همچنین قرار است مجهز به سنسور تشخیص مادون قرمز شود که در احراز هویت فیس آیدی و ارائه برخی از قابلیت‌های کاربردی و امنیتی جدیدتر در این تلفن‌های هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location