سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شیوع ویروس کرونا باعث شد تا شرکت اپل به صورت رسمی اعلام کند که امسال کنفرانس WWDC 2020 را به صورت مجازی برگزار می‌کند. در این میان، اپل از توسعه‌دهندگان درخواست کرده تا در کلاس‌های مجازی این رویداد شرکت کنند.

اپل هر ساله در ماه ژوئن کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان را برگزار می‌کرد. این رویداد چند روزه شامل برگزاری یک کی‌نوت در روز اول و کلاس‌های متعدد برای آماده سازی توسعه‌دهندگان در روزهای بعدی می‌شد.

در این میان، شرکت اپل به دلیل شیوع کرونا اعلام کرده که کی‌نوت WWDC 2020 را به صورت مجازی برای تمامی افراد پخش می‌کند. از طرف دیگر، کلاس‌های مربوط به توسعه‌دهندگان این رویداد نیز قرار است به صورت اختصاصی و از طریق اینترنت برگزار شود.

اپل از همین حالا دعوت‌نامه مربوط به شرکت در کلاس‌های مجازی WWDC 2020 را منتشر کرده است و سازندگان اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها درخواست کرده تا در این رویدادها شرکت کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در این دعوت‌نامه کلاس‌های WWDC 2020 به دلیل شرایط خاص مثل همیشه و در ژوئن برگزار نمی‌شود بلکه در روز 23 آوریل، یعنی از پس فردا برگزار خواهد شد. با این حال اپل هیچ توضیحی در مورد کی‌نوت این رویداد نداده است. کی‌نوت کنفرانس جهانی توسعه‌دهندگان ممکن است امکان برگزار نشود یا در صورت برگزاری، همانند سابق به ماه ژوئن موکول شود.

این رویداد فقط و فقط برای توسعه‌دهندگانی که ثبت نام کرده‌اند قابل دسترس خواهد بود و این افراد باید پیش از اقدام برای شرکت در آن، درخواست‌های مربوطه را به اپل ارسال کند.

در جریان کی‌نوت مجازی این رویداد احتمالاً آی او اس 14 در کنار مک او اس 10.16 و نسخه‌های بعدی سیستم عامل‌های WatchOS و tvOS رونمایی خواهند شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location