سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 گزارش منتشر شده از یک کانال یوتیوبی حاکی از آن است که شرکت اپل احتمالاً تا یک ماه دیگر ایرپاد پرو لایت را آماده معرفی و عرضه به بازار می‌کند.

Jon Prosser یکی از یوتیوبرهای فعال در حوزه اینترنت است که به تازگی ادعا کرده که نسل جدید ایرپاد تا یک ماه دیگر آماده عرضه به بازار می‌شود. البته این یوتیوبر هیچ اطلاعات دقیقی از نسل بعدی ایرپاد نداده است و معلوم نیست که ایرپاد بعدی به عنوان زیر شاخه ایرپاد پرو آماده عرضه می‌شود یا شرکت اپل تصمیم دارد تا از طراحی پیشین که در ایرپاد نسل 1 و 2 استفاده شده بود، این محصول را آماده عرضه کند.

با این حال نزدیک به دو ماه پیش خبرگزاری دیجی تایمز اولین اطلاعات در مورد ایرپاد پرو لایت را منتشر کرده بود. بر اساس این اطلاعات شرکت اپل تصمیم دارد تا در ماه‌های ابتدایی سال 2020 میلادی از ایرپاد پرو لایت به عنوان یک نسخه ارزان قیمت از هندزفری های پیشرفته خود رونمایی کند.

علاوه بر این، برخی از وب سایت‌های فعال در زمینه پوشش خبرهای فناوری اعلام کرده‌اند که شرکت اپل ایرپاد پرو نسل 3 را با همان ظاهر نسل اول و دوم آماده عرضه می‌کند. همچنین این خبرگزاری‌ها شایعاتی در مورد تلاش شرکت اپل برای معرفی از 2 مدل ایرپاد در سال 2020 میلادی را مطرح می‌کنند. ایرپاد پیشرفته در سال 2020 قرار است در ماه سپتامبر یا اکتبر با عنوان ایرپاد X آماده معرفی و عرضه به بازار شود.

با وجود این شایعات، بسیاری از تحلیلگران گزارش‌های منتشر شده از خبرگزاری دیجی تایمز را محتمل‌تر می‌دانند که بر اساس آن اپل تا یک ماه دیگر از ایرپاد پرو لایت به عنوان یک محصول ارزان قیمت رونمایی می‌کند.

ایرپاد پرو لایت احتمالاً دارای قابلیت حذف نویز فعال بوده، اما با حذف برخی از قابلیت‌ها، قیمت بسیار ارزان‌تری نسبت به نسخه اصلی خود خواهد داشت.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location