سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

یکی از پدیده‌هایی که اخیراً در میان کسب و کارهای متنوع در شبکه‌های اجتماعی پیدا شده، امنیت پیج اینستاگرام است، اما واقعاً تا چه حد این گونه از خدمات برای کاربران نیاز هست؟

اخیراً عده‌ای از افراد ادعا می‌کنند که توان تضمین امنیت پیج اینستاگرام افراد را دارند و از این طریق کسب درآمد می‌کنند. این پدیده تا حدی شایع شده که حتی سلبرتی‌ها و افراد مشهور نیز اقدام به استفاده از خدمات این افراد می‌کنند. البته برخی از افراد بر این باور هستند که استفاده سلبرتی‌ها از خدمات امنیت پیج اینستاگرام صرفاً به منظور تبلیغ ارائه کنندگان این خدمات است و لزوماً به معنای آن نیست که سلبرتی‌ها از این خدمات استفاده می‌کنند. 

آیا ادمین‌ها به استفاده از امنیت پیج های اینستاگرام نیاز دارند؟

به طور کل، شبکه اجتماعی اینستاگرام دو روش را برای حفظ امنیت حساب‌های کاربری در نظر گرفته است که شامل رمز عبور و احراز هویت دو مرحله‌ای می‌شود. اینستاگرام هیچ خدمات ویژه‌تر یا امکانات بالاتر از این دو را برای هیچ یک از کاربران در نظر نگرفته است. بنابراین هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند که دسترسی‌های بیشتری به سیستم امنیتی اینستاگرام دارد.

آیا هک اینستاگرام امکان پذیر است؟

بسیاری از تضمین کننده‌های امنیت پیج اینستاگرام ادعا می‌کنند که با استفاده از ترفندهایی خاص می‌توانند از هک شدن اینستاگرام جلوگیری کنند. اما صحت این موضوع تا حدودی جای شک دارد.

اینستاگرام همانند بسیاری از سرویس‌های اینترنتی معتبر برای هر کس که بتواند حفره امنیتی ویژه‌ای را در آن پیدا کند، جایزه ویژه‌ای را در نظر می‌گیرد تا این حفره‌های امنیتی برای هکرهای دیگر فاش نشود. در حقیقت اینستاگرام همانند فیس بوک، اپل، گوگل، مایکروسافت و بسیاری از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی هزینه‌ای ویژه را به عنوان جایزه در نظر گرفته تا بهترین گزینه هکرها پس از پیدا کردن حفره‌های امنیتی، ارائه آن‌ها به خود توسعه دهندگان آن باشد.

تنها روشی که در آن یک پیج اینستاگرام به اصطلاح هک می‌شود، این است که کاربر یا ادمین طی اشتباهی خاص مثل استفاده از صفحات لاگین فیشینگ نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار هکر بگذارد و قطعاً اینستاگرام به صورت مستقیم نفوذپذیر نیست. 

کلاه‌برداری به اسم امنیت پیج اینستاگرام

 پدیده امروزه که به اسم امنیت پیج اینستاگرام از آن یاد می‌شود، فقط و فقط یک کلاه‌برداری جدید از ناآگاهی ادمین‌ها و کاربران این شبکه اجتماعی است. انتخاب یک رمز عبور پیچیده و فعال سازی سیستم احراز هویت دو مرحله‌ای به طور کامل از امنیت شما حفاظت می‌کند. کافی است پس از انجام این دو کار، فعالیت غیرمعمول و اقدامی برای نصب بدافزارها نداشته باشید و روی هر لینک منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی کلیک نکنید تا امنیت پیج شما حفظ شود.

به طور کل هیچ کس نمی‌تواند ادعا کند که بیش‌تر از شما توانایی برای حفاظت از پیج اینستاگرام را دارد.

علاوه بر این، ارائه اطلاعات احراز هویت اینستاگرام به دیگران نه تنها به افزایش امنیت شما کمکی نمی‌کند، بلکه باعث می‌شود تا شما بیشتر در معرض خطرات بعدی قرار بگیرید.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location