سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

ویروس کرونا باعث تعطیلی بسیاری از کارخانه‌های تولید کننده و فروشگاه‌ها شده است و بسیاری از افراد به خاطر قرنطینه خریدهای خود را به زمان دیگری موکول کنند؛ اما آیا این مسئله روی تعداد خرید آیفون در بازار کشورهای مختلف تأثیر گذاشته است؟

گزارش‌های خبرگزاری رویترز حاکی از آن است که شرکت اپل در بازه دو ماهه اول مارس تا پایان مارس 2020 نزدیک به 2.5 میلیون آیفون را به فروش گذاشته است. در این بررسی‌ها آمده است که اپل نزدیک به 500 هزار آیفون در ماه فوریه نسبت به ماه‌های دیگر کمتر فروخته است که این مسئله مشخصاً به دلیل ممنوعیت سفر، واردات و صادرات در چین بوده است. در حقیقت اپل نزدیک به 60 درصد از فروش خود در ماه فوریه را در چین حفظ کرده بود. این در حالی است که چین در ماه فوریه 2020 با بحرانی شدید همراه بود؛ بسیاری از اپل استورها تعطیل شده بودند، قرنطینه و خروج از خانه با محدودیت‌های بسیار زیادی همراه شده بود.

رویترز اعلام کرده که بیشترین فروش و خرید آیفون در چین طی این بازه زمانی به آیفون 11 مربوط بوده است و چینی‌ها آیفون 11 را بیشتر از دیگر محصولات خریداری کرده‌اند. علاوه بر این، عامل‌های غیررسمی فروش محصولات اپل در چین نیز در این بازی آیفون XS و XR را بیشتر از دیگر محصولات به فروش رسانده‌اند.

با وجود این گزارش هنوز معلوم نیست که اپل تا چه میزان کاهش در درآمد خود را تجربه کرده است. این شرکت تا پانزده روز دیگر، یعنی در 30 آوریل 2020 گزارش مالی سه ماهه اول را ارائه می‌دهد که اطلاعات دقیق‌تری از میزان کاهش فروش ناشی از شیوع ویروس کرونا نشان می‌دهد. بر این اساس برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر در مورد کاهش فروش آیفون‌ها باید تا دو هفته دیگر منتظر باقی ماند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home