سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 خبرگزاری بلومبرگ به تازگی مجموعه‌ای جدید از اطلاعات مربوط به محصولات جدید شرکت اپل را منتشر کرده و طی آن اعلام کرده که این کمپانی تصمیم به اعمال تغییراتی ملموس در طراحی آیفون 12 دارد.

بر اساس گزارش بلومبرگ، شرکت اپل تصمیم دارد تا در سپتامبر 2020 چهار مدل از تلفن‌های هوشمند آیفون را با پشتیبانی از سیستم ارتباط 5G و طراحی جدیدتر آماده عرضه کند.

طراحی آیفون 12 شامل بدنه‌ای تخت از فولاد ضدزنگ است که در اطراف آن کشیده می‌شود. این تلفن‌های هوشمندشامل 2 مدل تلفن هوشمند پرچم‌دار هستند که جایگزین آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس هستند. علاوه بر این، اپل 2 مدل تلفن هوشمند میان رده که یکی از آن‌ها جایگزین آیفون 11 و دیگری مدل جدیدتر با سایز نمایشگر بزرگ‌تر است را آماده عرضه می‌کند.

بلومبرگ اعلام کرده که طراحی 2 مدل اصلی این تلفن‌های پرچم‌دار قرار است از حالت منحنی که امروزه در آیفون‌ها استفاده شده خارج شود و به صورت تخت درآید. این طراحی تا پیش از این در تولید آیفون 4 تا 5 اس مورد استفاده قرار گرفته بود.

تا پیش از این گزارش‌های متعددی از طراحی ظاهری آیفون‌های 2020 و از جمله آن‌ها آیفون 12 منتشر شده بود که نشان از آن داشت که شرکت اپل طراحی آیفون 12 را به سبک گوشی‌های خود در سال 2013 به قبل انجام خواهد داد. اما حالا گزارش بلومبرگ تائید کننده این شایعات است و نشان داده که شرکت اپل تصمیم دارد تا گوشه آیفون 12 را به صورت تخت و مشابه آیفون 5 و محصولات پیشین خود طراحی و آماده تولید کند.

این مسئله ممکن است به قطع همکاری جانی آیو، مدیر سابق بخش طراحی شرکت اپل مربوط باشد. جانی آیو اوایل سال گذشته گفت که به صورت تدریجی فعالیت خود را با شرکت اپل قطع می‌کند و در یک شرکت خصوصی به صورت اختصاصی فعالیت می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location