سبد خرید خالی‌ست.
NIC

گزارش‌های منتشر شده از منابع رسمی شرکت اپل حاکی از آن است که سرویس پخش موسیقی اپل موزیک در آوریل 2020 به نقطه عطف جدیدی رسیده است و در حال حاضر 68 میلیون کاربر فعال دارد.

ادی کیو مدیر بخش بازاریابی محصولات دیجیتالی شرکت اپل به تازگی این موضوع را اعلام کرده که حاکی از آن است که اپل موزیک در حال رقابتی تنگاتنگ با سرویس‌های مشابه نظیر اسپاتیفای است. اسپاتیفای به عنوان مهم‌ترین و پرکاربرترین سرویس پخش و استریم موسیقی در حال حاضر بیش از 124 میلیون کاربر پولی و پریمیوم دارد و در رتبه اول قرار گرفته است.

در این میان اپل موزیک به داشتن نزدیک به 68 میلیون کاربر فعال توانسته به بیش از نصف کاربری اسپاتیفای برسد. سرویس اپل موزیک چند سال پس از اسپاتیفای و مشخصاً در سال 2014 آماده معرفی و عرضه به کاربران شد؛ همین مسئله باعث شده تا اسپاتیفای یکی از مهم‌ترین نقش آفرینان عرصه رقابت سرویس‌های استریم موسیقی به حساب آید.

موسسه کانترپوینت نیز در تحلیل‌های اخیر خود ادعای منتشر شده توسط ادی کیو را تائید کرده است. بر اساس گزارش این موسسه تا پایان سال 2019 میلادی بیش از 350 میلیون کاربر به طور مجموع بابت دسترسی به سرویس‌های استریم موسیقی هزینه پرداخت می‌کنند.

در این میان، 35 درصد از سهم بازار این سرویس‌ها متعلق به شرکت سوئدی اسپاتیفای است. اپل با سهم 19 درصدی خود در مقام دوم و پس از آن به ترتیب آمازون موزیک و سرویس استریم موسیقی شرکت تنسنت در مقام سوم و چهارم قرار گرفته‌اند.

برای دسترسی به سرویس‌های اسپاتیفای و اپل موزیک می‌توانید اقدام به خرید گیفت کارت این سرویس‌ها کرده و پس از آن از مجموعه عظیم موسیقی‌های ارائه شده در آن‌ها استفاده کنید. این سرویس‌ها امکان دسترسی به موسیقی‌ها با رعایت حق انتشار دهنده و کپی رایت را به کاربران ارائه می‌دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location