سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

شرکت اپل به تازگی تصمیم به عرضه برخی از سریال‌های اپل تی وی پلاس به صورت رایگان به کاربران گرفته است. اپل اعلام کرده تا با رایگان کردن این سریال‌ها در تلاش است تا کاربران را به ماندن در خانه و حفظ فاصله اجتماعی در سراسر جهان تشویق کند.

در حال حاضر هفت سریال انحصاری شرکت اپل که تا پیش از این نیاز به خرید اشتراک داشت، به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و کاربران می‌توانند به صورت سریع و بدون نیاز به پرداخت هزینه این سریال‌ها را تماشا کنند.

این سریال در آمریکا و بسیاری از کشورها آماده عرضه شده‌اند و کاربران می‌توانند اطلاعات دقیق آن را از صفحه «رایگان برای همه» مشاهده کنند.

برای تماشای این سریال‌ها، کاربران می‌توانند از اپل تی وی، آیفون، آیپد و آیپاد تاچ در کنار کامپیوترهای مک استفاده کنند و موزیک‌های مورد نظر خود را تماشا کنند. علاوه بر این، کاربران آمازون فایر و ست تاپ باکس‌های رکو می‌توانند به این محتوا دسترسی داشته باشند.

لیست سریال‌های ارائه شده به صورت رایگان در حال حاضر شامل موارد زیر می‌شود:

  • 1.Dickinson
  • 2.Ghostwriter
  • 3.Helpsters
  • 4.For All Mankind
  • 5.Servant
  • 6.Snoopy in Space
  • 7.The Elephant Queen

اپل همچنین اعلام کرده که این لیست در حال آپدیت شدن است و در آینده نزدیک تعداد زیادی از محتوای اختصاصیخود را به این مجموعه اضافه کند و محتوای بیشتری را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهد.

اپل در این صفحه تائید کرده که تصمیم دارد تا زمان اعمال پروژه «در خانه بمانید» محتوای ویژه‌ای را برای افزایش سطح سرگرمی به کاربران ارائه دهد. گفتنی است که اپل ممکن است که در آینده محتوای ویژه‌ای نظیر اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها را به کاربران ارائه دهد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location