سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل و گوگل به تازگی از همکاری مشترک خود در زمینه بررسی و ردیابی ویروس کرونای جدید خبر داده اند. این قابلیت به کاربران اجازه میدهد تا با استفاده از حالت کم مصرف بلوتوث امکان کمک به سازمان های بهداشتی را میدهد.

در این همکاری و اسنداد منتشر شده از آن، دستگاه های هوشمند از ارتباط با برد کودتا از طریق بلوتوث اقدام به برقراری اربتطا با کاربران دیگر داوطلب میکنند و یک شبکه گسترده از تلفن های هوشمند را ایجاد میکنند که از آن طریق فاصله افراد با یکدیگر به صورت تخمینی مشخص میشود.

اپلیکیشن یاد شده توسط بنیادهای رسمی سلامت در آمریکا توسعه داده شده اند که کاربران میتوانند با دانلود و نصب کردن آن اقدام به ایجاد شبکه ای گسترده همراه با برد کوتاه از تلفن های هوشمند کنند تا از آن طریق مراجع پزشکی بتوانند به صورت بهینه احتمال ابتلای افراد به کووید 19 را در نظر یگیرند.

اپل و گوگل API مربوط به اجرای این فناوری را به تمام کاربران خود ارائه داده اند و از آن طریق موسسه های سلامتی میتوانند میتوانند احتمال شیوع کرونا را در افراد مختلف تشخیص دهند. گفتنی است که این API قرار است به توسعه دهندگان قانونی ارائه شود و از آن طریق تنها اپلیکیشنهای تایید شده امکان دسترسی به اطلاعات کاربراتن را داشته باشند.

گفتنی است که این APIها قرار است در اواسط ماه می آماده ارائه به توسعه دهندگان شوند و پس از آن امکان تشخیص احتمال ابتلای افراد به بیماری های خاص را داشته باشند.

این یکی از بزرگ ترین همکاری هایی است که تا به امروز اپل و گوگل به صورت همزمان برای دستگاه های آیفون و اندرویدی آماده عرضه به کاربران میکنند. تا پیش از این مهمترین همکاری شرکت اپل و گوگل به عرضه گوگل به عنوان مکوتور جست و جوی پیش فرض در سافاری آیفون ها مربوط میشد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location