سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 کنسرسیوم یونیکد به تازگی اعلام کرده که احتمالاً ایموجی 14 را با تأخیر شش ماهه آماده عرضه می‌کند و به همین خاطر در تلاش است تا آپدیت جدیدی را برای ایموجی 13 در این مدت منتشر کند.

کنسرسیوم یونیکد همچنین بیانیه‌ای را منتشر کرده است و طی آن اطلاعات ویژه‌ای را در مورد این تأخیر را ارائه داده است. در این بیانیه آمده است که تحت شرایط کنونی، بسیاری از همکاران این کنسرسیوم درحال حاضر امکان کار را نداشته‌اند و همین مسئله باعث شده تا تاریخ انتشار این ایموجی‌ها را تغییر دهد.

این تأخیر البته تأخیری روی آپدیت‌های یونیکد 13 و کاراکترهای ایموجی 13 نخواهد داشت. بر این اساس 62 ایموجی در ایموجی 13 آماده عرضه شده که شامل چهره با لبخند و اشک، خرس قطبی، فوک، بابل‌تی، وانت و موارد دیگر می‌شوند که به صورت تدریجی در حال ارائه به کاربران است.

کاراکترهای ایموجی 13 قرار است از پاییز سال 2020 میلادی آماده عرضه به کاربران آی او اس 14 خواهد شد. آی او اس 14 قرار است به عنوان نسل حدید سیستم عامل‌های شرکت اپل برای دستگاه‌های همراه نظیر آیفون و آیپد آماده عرضه به بازار جهانی شود.

گفتنی است که ایموجی 14 با تغییراتی مهم اما با تأخیر شش ماهه آماده عرضه به کاربران می‌شود که دلیل این مسئله مشخصاً به شیوع ویروس کرونا و توقف فعالیت بسیاری از تیم‌های کاری و طراحی مربوط می‌شود. البته برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که این تأخیر ممکن است بیشتر از زمان شش ماهه طول بکشد که این مسئله ممکن است باعث شود تا در سال 2021 ایموجی 13.1 آماده عرضه در دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل آی او اس شود و اپل امکان عرضه ایموجی‌های 14 را تا سال بعد را هم نداشته باشد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location