سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 اخیرا تصویری در اینترنت منتشر شده است که نشان دهنده ظاهر احتمالی آیفون 12 و محصولات زیر شاخه آن است. در این تصویر مشخص شده که به احتمال زیاد ناچ کوچک تر شده و دوربین با چینش مربعی در پشت دستگاه قرار میگیرد.

choco_bit یک کاربر فعال در شبکه اجتماعی توییتر است که به تازگی ادعا کرده که اطلاعاتی در مورد ظاهر آیفون 12 به همراه سیستم عامل آی او اس 14 را به دست آورده است. این اکانت توییتر دو تصویر از ظاهر احتمالی و طراحی بدنه آیفون 12 را در کنار رابط کاربری آی او اس 14 در این تلفن هوشمند را به تصویر کشیده است.

در این تصاویر مشخص شده است که طراحی بدنه در ظاهر آیفون 12 نسبت به سال گذشته تغییر پیدا کرده است و شرکت اپل قابلیت های ویژه ای را به این تلفن هوشمندد اضافه کرده است. بر اساس این بررسی ها، پنل جلویی اپل دارای ناچ کوچک تر است و بریدگی بالای نمایشگر کوچک تر شده است.

دوربین آیفون 12 نیز نسبت به آیفون 11 پرو تغییراتی داشته است. دوربین آیفون 11 پرو شامل 3 لنز با چیدمات مثلثی بود که در یک مربع قرار گرفته بودند. این در حالی است که دوربین آیفون 12 شامل 3 لنز و یک سنسور هستند که به صورت مربعی در مربعی با همین چیدمان قرار گرفته اند. اپل احتمالا تصمیم دارد تا سنسور LiDar را در این بخش قرار دهد و قابلیت های ویژه آیپد پرو نسل 4 را در این محصول آماده عرضه کند.

تصویر دوم منتشر شده در این مجموعه شامل ظاهر رابط کاربری سیستم عامل آی او اس 14 در این تلفن هوشمند میشود. بر این اساس میتوان پیش بینی کرد که اپل امکان استفاده از ویجت ها در صفحه هوم را فراهم کمرده است. این تصویر نشان دهنده تغییر اساسی در رابط کاربری آیفون ها است و شرکت اپل تصمیم دارد تا تغییراتی اساس را در این تلفن هوشمند دهد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location